تاریخ: ۱۵:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
ساخت سریال ۲۶ بخشی ‘ اوجاداغلار’ در منطقه آزاد ماکو کلید خورد

وی دنبال کرد: در ساخت این سریال از بازیگران جایی بکارگیری شده و همه بخش های فیلم نامه نیز شناساندن این منطقه را دنبال کرده هست. تامین کننده سریال ‘ اوجاداغلار’ در مورد داستان این سریال، عنوان کرد: تعداد ای در این فیلم می خواهند از شرائط ماکو سوء بکارگیری و بهره برداری شخصی کنند […]

وی دنبال کرد: در ساخت این سریال از بازیگران جایی بکارگیری شده و همه بخش های فیلم نامه نیز شناساندن این منطقه را دنبال کرده هست.
تامین کننده سریال ‘ اوجاداغلار’ در مورد داستان این سریال، عنوان کرد: تعداد ای در این فیلم می خواهند از شرائط ماکو سوء بکارگیری و بهره برداری شخصی کنند که کسی با اصالت و جایی جلوی این سواستفاده ها را می گیرد؛ متن فیلمنامه به زبان رهای هست و در قالب سریال ۲۶ بخشی و در مدت ۴۵ دقیقه ای ساخته می شود.
به گفته وی رامین اصغری، کارگردانی این سریال را بر عهده دارد و فرزین صالحی نیز تامین کننده ‘اوجاداغلار’ است؛ بابک لطفی خواجه پاشا، منصور باغبان و رامین اصغری از نویسندگان این سریال هستند
به گفته وی رامین اصغری، کارگردانی این سریال را بر عهده دارد و فرزین صالحی نیز تامین کننده ‘اوجاداغلار’ است؛ بابک لطفی خواجه پاشا، منصور باغبان و رامین اصغری از نویسندگان این سریال هستندبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، منطقه آزاد ماکو به عنوان یکی از هفت منطقه آزاد کشور به جنبه محیط جغرافیایی منطبق بر شهرستان های ماکو، شوط، پلدشت و شهر مرزی بازرگان بوده و در دولت تدبیر و امید به الگویی برای اقتصاد پایداریی مبدل شده هست.
مساحت این منطقه حدود پنج هزار کیلومتر مربع بوده و به تنهایی اکثر از ۷۵ درصد کل مساحت مناطق آزاد کشور را به خود تعلق داده و دومین منطقه آزاد بزرگ دنیاست.

این مطلبو از دست ندید!  داغ خشکسالی بر پیشانی تالاب کجی نمکزار نهبندان

۷۱۳۲/۳۰۷۲
**خبرنگار: حمید قاسمی **انتشار دهنده:علیرضا فولادی