تاریخ: ۱۷:۳۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
زنگ گلبانگ انقلاب در رامیان نواخته شد+ تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گل رامیان، همزمان با آغاز ایام الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت  سی و هشتمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، زنگ گلبانگ انقلاب با حضور مسئولین شهرستانی و بصورت متمرکز در سالن شهید مهاجری رامیان نواخته شد. فرماندار، مدیر […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گل رامیان، همزمان با آغاز ایام الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت  سی و هشتمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، زنگ گلبانگ انقلاب با حضور مسئولین شهرستانی و بصورت متمرکز در سالن شهید مهاجری رامیان نواخته شد.

فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، امام جمعه، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از مسئولین شهرستان رامیان و دانش آموزان و معلمان در این مراسم حضور داشتند.

«جواد صاوقلو» فرماندار شهرستان رامیان در این مراسم ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت: ظلم و استبداد، تجمل گرایی و ولخرجی در بدنه حاکمیت پهلوی، بی رحمی، بی عدالتی، فساد و بی بندو باری، دین ستیزی و مخالفت با اسلام و روحانیت توسط حکومت شاهنشاهی از جمله عوامل وقوع انقلاب است.

وی، فقر و بدبختی مردم، اشرافی گری سران حکومت پهلوی و همچنین حضور مستشاران خارجی و استفاده از حق کاپیتولاسیون توسط آنها که همگی در جهت تحقیر ملت ایران و نشانه گرفتن عزت، کرامت و انسانیت مردم بود را از دیگر عوامل پیروزی انقلاب توسط ملت ایران به رهبری امام خمینی (ره) ذکرکرد.

این مطلبو از دست ندید!  آب دریاچه ارومیه پشت سدهاست

صادقلو با اشاره به ویژگی های انقلاب، افزود: اعتقاد و اتکال امام به دانش آموزان و نوجوانان و جوانان بود و انقلاب، گفتمان جدیدی در نوع حکومتداری ارائه داد که همان اسلام سیاسی و مردم سالاری دینی بود.

وی رهبری امام (ره) را ویژگی دیگر انقلاب عناون کرد و گفت: امام راحل به عنوان مرجع دینی دارای پایگاه مردمی وسیع و دارای شخصیت کاریزماتیک بوده که با شجاعت و قاطعیتی که داشت توانست اهداف انقلاب را به سرمنزل مقصود برساند.

فرماندار رامیان از دانش آموزان به عنوان میراث داران انقلاب اسلامی خواست تا با خودباوری و اعتماد به نفس قله های علم و دانش را طی کنند و در حفظ و صیانت از انقلاب تلاش نمایند تا بتوانند آن را به نسلهای بعدی خود تحویل دهند.

همخوانی سرودهای انقلابی، قرائت مقاله و اجرای گروه سرود توسط دانش آموزان و ادای احترام به شهدای شهرستان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

zangengh1

zangengh2

zangengh3

zangengh4

zangengh5

zangengh6

zangengh7

zangengh8

zangengh9

zangengh10

zangengh11

zangengh12

zangengh13

zangengh14

zangengh15

zangengh16

zangengh17