تاریخ: ۱۷:۳۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
زنگ گلبانگ انقلاب در رامیان نواخته شد+ تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گل رامیان، همزمان با آغاز ایام الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت  سی و هشتمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، زنگ گلبانگ انقلاب با حضور مسئولین شهرستانی و بصورت متمرکز در سالن شهید مهاجری رامیان نواخته شد. فرماندار، مدیر […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گل رامیان، همزمان با آغاز ایام الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت  سی و هشتمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، زنگ گلبانگ انقلاب با حضور مسئولین شهرستانی و بصورت متمرکز در سالن شهید مهاجری رامیان نواخته شد.

فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، امام جمعه، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از مسئولین شهرستان رامیان و دانش آموزان و معلمان در این مراسم حضور داشتند.

«جواد صاوقلو» فرماندار شهرستان رامیان در این مراسم ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت: ظلم و استبداد، تجمل گرایی و ولخرجی در بدنه حاکمیت پهلوی، بی رحمی، بی عدالتی، فساد و بی بندو باری، دین ستیزی و مخالفت با اسلام و روحانیت توسط حکومت شاهنشاهی از جمله عوامل وقوع انقلاب است.

وی، فقر و بدبختی مردم، اشرافی گری سران حکومت پهلوی و همچنین حضور مستشاران خارجی و استفاده از حق کاپیتولاسیون توسط آنها که همگی در جهت تحقیر ملت ایران و نشانه گرفتن عزت، کرامت و انسانیت مردم بود را از دیگر عوامل پیروزی انقلاب توسط ملت ایران به رهبری امام خمینی (ره) ذکرکرد.

صادقلو با اشاره به ویژگی های انقلاب، افزود: اعتقاد و اتکال امام به دانش آموزان و نوجوانان و جوانان بود و انقلاب، گفتمان جدیدی در نوع حکومتداری ارائه داد که همان اسلام سیاسی و مردم سالاری دینی بود.

وی رهبری امام (ره) را ویژگی دیگر انقلاب عناون کرد و گفت: امام راحل به عنوان مرجع دینی دارای پایگاه مردمی وسیع و دارای شخصیت کاریزماتیک بوده که با شجاعت و قاطعیتی که داشت توانست اهداف انقلاب را به سرمنزل مقصود برساند.

فرماندار رامیان از دانش آموزان به عنوان میراث داران انقلاب اسلامی خواست تا با خودباوری و اعتماد به نفس قله های علم و دانش را طی کنند و در حفظ و صیانت از انقلاب تلاش نمایند تا بتوانند آن را به نسلهای بعدی خود تحویل دهند.

همخوانی سرودهای انقلابی، قرائت مقاله و اجرای گروه سرود توسط دانش آموزان و ادای احترام به شهدای شهرستان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

zangengh1

zangengh2

zangengh3

zangengh4

zangengh5

zangengh6

zangengh7

zangengh8

zangengh9

zangengh10

zangengh11

zangengh12

zangengh13

zangengh14

zangengh15

zangengh16

zangengh17