تاریخ: ۳:۲۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
زنگ انقلاب نواخته شد/ از دیدار با امام جمعه شهرستان تا افتتاح نمایشگاه آثار هنری در هرسین

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از دیوانگاه،  صبح امروز و در اولین روز از دهه مبارک فجر برنامه های متنوعی از جمله دیدار با امام جمعه شهرستان، به صدا در آمدن زنگ انقلاب و افتتاح نمایشگاه آثار هنری با حضور مسئولین شهرستان هرسین انجام شد. […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از دیوانگاه،  صبح امروز و در اولین روز از دهه مبارک فجر برنامه های متنوعی از جمله دیدار با امام جمعه شهرستان، به صدا در آمدن زنگ انقلاب و افتتاح نمایشگاه آثار هنری با حضور مسئولین شهرستان هرسین انجام شد.

 

حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان هرسین در دیدار با مسئولین و اقشار مختلف مردم شهرستان ضمن تبریک فرا رسیدن ایام دهه مبارک فجر اظهار داشت: تقریباً چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و علی رغم فراز و نشیب ها و و شیطنت هایی که علیه نظام اسلامی وجود دارد انقلاب اسلامی با اقتدار به راه خود ادامه می دهد.

 

وی افزود: از زمان غیبت تا به حال حدود ۱۲۰۰سال می گذرد و تمام این مدت یکطرف و چهار دهه پیروزی انقلاب یکطرف چرا که پیشرفت و عظمت و اقتدار اسلام در این چهار دهه بیشتر است و این اهمیت کار امام خمینی(ره) را میرساند.

 

امام جمعه شهرستان هرسین خاطرنشان کرد:  انقلاب ما انقلاب دینی و اخلاقی بود و این تدین حکومتی و اجتماعی است نه دین فردی، دین اسلام اگر فردی بود که پیغمبر اسلام(ص) این همه برای ترویج دین تلاش نمی کرد.

 

حجت الاسلام باقری در ادامه اظهار داشت: بابد دید که امروز به آنچیزی که میخواهیم رسیده ایم یا نه، و مردم و جوانان ما آن تدین را دارند؟ برخی ها می گوبند اینطور نیست ، اما باید گفت که اگر تدین و اقتدار مردم را  با قبل مقایسه کنید این تفاوت را خواهید دید.

 

وی افزود: مردم ایران در این انقلاب ثابت کردند که ولایتمدار هستند و ۹دی را تربیت شدگان انقلاب به وجود آوردند، امروز در مقابل امریکا و کفر ایستادن تدین است.

 

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: امنیتی که امروز داریم قابل شکرگزاری است و جا دارد در این ایام یاد و خاطره شهدای انقلاب ، امام شهدا و همچنین شهدای آتشنشان را که یک بار دیگر ایثار را به نمایش گذاشتند گرامی بداریم.

این مطلبو از دست ندید!  توزیع نذورات ماه محرم در ظروف گیاهی

 

در ابتدای این جلسه امیر شاه آبادی فرماندار هرسین طی سخنانی اظهار داشت: همه کسانی که هم  سن و سال ما هستند از نسل انقلاب هستند و خوب می دانند که هر آنچه امروز داریم از برکات انقلاب است.

 

وی افزود: تمام هنر امام خمینی(ره) برگرفته از اسلام ناب محمدی(ص) بود و در اوایل دهه چهل علی رغم اینکه کوچکترین پشتیبانی از ایشان صورت نمی گرفت با اتکا به اسلام ناب محمدی و توکل بر خدا و کلمه وحدت مبارزات را شروع کرد و تمام مشکلات مسیر را به جان خرید بدون اینکه کوچکترین ترسی به خود راه دهد.

 

فرماندار هرسین تصریح کرد: در ادامه انقلاب رحلت امام(ره) و جانشینی مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای را داریم که دوران پر فراز و نشیب انقلاب و جنگ تحمیلی و پس از آن را به خوبی مدیریرت کردند و امروز هم با رهبری داعیانه معظم له توانسته ایم از مسیرهای سخت به سلامت عبور کنیم.

 

شاه آبادی در ادامه اظهار داشت: امروز هم به نام انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره)، ولایت فقیه و رهبری نامگذاری شده است و به همین خاطر خدمت نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان رسیده ایم تا بار دیگر با آرمان های انقلاب و امام راحل پیمانی مجدد ببندیم و بگوییم ما همچنان قدردان این میراث هستیم.

 

در ادامه نواخته شدن زنگ انقلاب در دبیرستان شهید مطهری و و همزمان در سایر مدارس و همچنین افتتاح نمایشگاه آثار هنری در اداره ارشاد اسلامی هرسین از دیگر برنامه های امروز بود که با حضور مسئولین شهرستان صورت گرفت.