تاریخ: ۱۷:۳۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
زنگ انقلاب در مدارس ماکو نواخته شد+تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرزداران ، در این مراسم که امروز در سالن ورزشی شهید حسین زاده ماکو برگزار شد امام جمعه شهرستان ماکو ضمن تبریک اغاز دهه فجر گفت : پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و جان فشانی های مردم در انقلاب ، […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرزداران ، در این مراسم که امروز در سالن ورزشی شهید حسین زاده ماکو برگزار شد امام جمعه شهرستان ماکو ضمن تبریک اغاز دهه فجر گفت : پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و جان فشانی های مردم در انقلاب ، این درس را به غرب داد که ملت ایران در مقابل ظلم سر تسلیم فرود نمی اورد و همواره در صحنه نبرد علیه ظلم خواهد بود .

حجت الاسلام رنجبری در خصوص نقش موثر رهنمودهای امام خمینی (ره ) در انقلاب و نفوذ کلام ایشان در بین مردم مطالب مبسوطی ارائه کرد.

در ادامه برنامه  ، شاهین علیزاده فرماندار شهرستان ماکو ضمن تبریک دهه فجر و حضور حداکثری مسئولین و دانش اموزان گفت :همه ما از دوران کودکی کتابهایی حول محور انقلاب خوانده ایم اگر خاطرات را مرور کنید باز نمیتوانیم حق مطلب را ادا کنیم امروزه در این عرصه باید افرادی حضور داشتند که بچه های خود را در راه این انقلاب فدا کرده اند .

علیزاده افزود : باید سی و هشتمین جشن انقلاب را جشن بگیریم و ببینیم در چه وضعیت فلاکت باری زندگی میکردیم و الان در کجا هستیم و امام عزیز ما را به کجا رساند.

وی در مورد خصایص و خصلت های امام راحل تصریح کرد : خبرنگاران فرانسوی چه سوالات ظریفی از امام راحل میپرسیدند و قصد داشتند از نیت امام مطلع شوند و ببینند ایا ایشان دنبال قدرت هستند یا خیر ؟؟از ایشان سوال میکردند : حالا که تشریف می برید ایران، حالتان چگونه می باشد و چه حسی دارید؟ که امام در جواب گفتند :هیچ  ؛ امام در جواب افرادی که میگفتند اجازه نخواهیم داد هواپیمای امام در ایران به زمین بنشیند گفت :من به ایران میروم در خیل عظیم مردم خواهد بود .

این مطلبو از دست ندید!  قرآن تذکاری برای مقدس بودن طبیعت هست/ شناخت خدا، آدم و طبیعت، مقدمه درک الهیات زیست محیطی

فرماندار ماکو با تاکید بر نفوذ کلام امام راحل گفت : الان با اینکه همه جا اینترنت و شبکه اجتماعی وجود دارد وقتی برنامه ای میخواهید اجرا کنید در اخر برنامه همه اعتراض میکنند که اطلاع رسانی ضعیف بود اما در زمان انقلاب که شبکه اجتماعی وجود نداشت ، ولی با این همه پیام ها و سخنان امام عزیز بسیار گسترده منتشر میشد و این نفوذ کلام امام و محبوبیت ایشان در بین مردم بود .

 

در ادامه این برنامه از چند نفر از فعالین و معلمین اموزش و پروش با اهدای هدیه تجلیل به عمل امد و سپس کیک انقلاب با عنوان  (انقلاب من تولدت مبارک ) توسط فرماندار شهرستان ماکو بریده شد .

و این برنامه با اجرای همخوانی دو گروه سرود و اجرای نمایش رزمی توسط دانش اموزان به پایان رسید .

انتهای پیام /گ . م