گروه: سبک زندگی
تاریخ: ۲۱:۲۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
زنگ انقلاب در مدارس شهرستان سامان نواخته شد +تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنگار سامان ما ، زنگ انقلاب به صورت نمادین در دبیرستان نجمه با حضور امام جمعه شهر سامان، فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سامان و شهردار و شورای شهر و سایر […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنگار سامان ما ، زنگ انقلاب به صورت نمادین در دبیرستان نجمه با حضور امام جمعه شهر سامان، فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سامان و شهردار و شورای شهر و سایر دستگاه های اجرای و دولتی شهر سامان با آغاز ایام الله دهه فجر همزمان با ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی نواخته شد.

امنیت در حال جاضر کشور در راستای رهبری امام خمینی (ره) است

رئیس اموزش و پرورش شهرستان سامان در این مراسم با بیان اینکه در حال حاضر امنیتی که در کشور وجود به خاطر رهبری های امام خمینی (ره) است، اظهار داشت: نهضت اسلامی و ارزش های این انقلاب به سادگی به دست ما نرسیده است بلکه برای دست یابی به انقلاب اسلامی و پیشرفت انقلاب و کشور خون های زیادی ریخته ششده و جوانانا زیادی جان خود را فدای این انقلاب کرده اند.

محمد دهقانی با اشاره بر اینکه امنیت و ازادی و جمهوری اسلامی از مولفه های این انقلاب است، عنوان کرد: جمهوری اسلامی نشات گرفته از ائمه اطهار است.

وی با اشاره بر اینکه همه با در همه عرصه ها باید ارزش های شهدای انقلاب را حفظ کنیم، بیان داشت: در این ایام باید پای صحبت های افرادی که انقلاب را درک کرده اند نشست و از صحبت های این افراد استفاده برد.

انقلاب اسلامی به کشور های دیگر در حال حضار صادر می شود

امام جمعه شهر سامان نیز در این مراسم با تبریک ایام الله دهه فجر با بیان اینکه دوران کنونی کشور ما همانند دوران پیامبر اکرم (ص) است، ابراز کرد: مشرکین و جاهلین در آن زمان ایات قران کریم را بی منطق قلمداد می کردند، الان کشور های دیگر سبک زندگی اسلامی که مروج این نوع سبک زندگی ایران است را کشور های استکباری و .. قبول ندارند .

حجت الاسلام محسن ملک پور با اشاره بر اینکه کشور های دیگر با بیان اینکه سبک زندگی اسلامی به درد خانواده ها نمی خورد بیان داشت: این در حال است کخه شبکه های ماهوراه ای ایران را که به زبان های گوناگون است قطع کرده اند چرا که همه مردم جهان رو به زندگی به سبک اسلامی آورده اند و کشور های استکباری از این مساله ترس و وحشت دارند .

ملک پور با بیان اینکه تاثیر گذاری سبک زندگی اسلامی در کشور های دیگر بسیار زیاد شده است ، بیان داشت: انقلاب اسلامی در حال صادر شدن است و کشور های دیگر به تبعیت از انقلاب اسلامی دست به انقلاب در کشور های خود زده اند.

وی افزود: با حضور در برنامه های دهه فجر در مساجد و حسینه ها دین خود را با انقلاب  و شهدای این کشور ادعا کنیم.

انتهای پیام /