گروه: شغل
تاریخ: ۱۹:۴۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
زنان کارآفرین، بسیجیان نقش آفرین/ زنان در نمایشگاه بسیج خوش درخشیدند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آرمان زنان؛ این روزها از اوائل خیابان باغ گلدسته که به سمت بسیج ناحیه امام صادق (ع) حرکت کنی به نمایشگاه دستاوردهای بسیجیان استان اصفهان می رسی. این نمایشگاه از دوم تا دهم آذرماه دائر هست و همه علاقمندان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آرمان زنان؛ این روزها از اوائل خیابان باغ گلدسته که به سمت بسیج ناحیه امام صادق (ع) حرکت کنی به نمایشگاه دستاوردهای بسیجیان استان اصفهان می رسی. این نمایشگاه از دوم تا دهم آذرماه دائر هست و همه علاقمندان توان دارند از آن بازدید کنند.

عصر یک روز پاییزی سری به نمایشگاه زدم، حال و هوای مطلوبی داشت؛ سال کنونی نمایشگاه بسیج زیاد زیباتر و موجه تر از سال سابق و همه غرفه ها از نظر چیدمان و طراحی متمایز تر از قبل می باشند، تعداد غرفه های مخصوص خانم ها هم زیادتر از پارسال هست که دربردارنده غرفه های حجاب و عفاف، صنعت ها دستی و حوزه می شود.

فاطمه قزوینی زاده از مربیان بسیجی در مسجد امام زمان(عج) مالک یکی از غرفه هاست. عروسک های زیبا و نقاشی های معنای در این غرفه چیده شده و کف غرفه با شن پوشانده شده هست. قزوینی زاده در عنوان کرد و گو با خبرنگار آرمان خانم ها عنوان کرد: فعالیت هایی که در این مسجد انجام می شود زیاد هست، فعالیت هایی برای کودکان تا بزرگسالان، بچه های چهار تا شش ساله و اشخاص کهنسال به این مسجد می آیند و از برنامه ها استفاده می نمایند.

به اعتقاد قزوینی زاده، یک خانم بسیجی ضروری هست ایمان و اعتقاد قلبی به خداوند دارا باشد، یک خانم بسیجی روحیه بزرگی دارد و ضروری هست به طور مستمر در عرصه های متفاوت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در صحنه باشد.

غرفه دیگر «حجره دلدادگی» هست و همانگونه که از اسمش پیداست حجره طلاب هست، «حجره دلدادگی» در مورد زندگانی یک طلبه؛ اینجا منحصرا مکان درس خواندن نیست. طلبه ضروری هست با زمانه خودش پیش برود؛ برگه هایی با نوشتاری زیبا دورتادور غرفه چسبیده شده هست.

یکی دیگر از غرفه ها، غرفه حجاب و عفاف هست که صفورا و سمیه نباتی نژاد، در آن مشغول فعالیت می باشند.

به گفته این فعال بسیجی، کارآفرینان موتور محرکه جامعه می باشند و این را مقام معظم رهبری فرمودند.

غرفه مسجد النبی در رباط دوم، یکی دیگر از غرفه هاست.

او که در دبیرستان و دانشگاه عضو بسیج بوده هست، ادامه می دهد: یک خانم بسیجی ضروری هست شاد باشد و اخلاق مطلوبی هم دارا باشد.

فاطمه سادات میراحمدی، هم که متولد ۶۶ هست و از نوجوانی وارد بسیج شده در این غرفه هست.