گروه: اخبار
تاریخ: ۱۴:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
زمینه حضور نمایندگان همه ی کاندیداها در مساجد استان فراهم شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از قم، سید مهدی صادقی در جلسه شورای معاونین استانداری قم طی سخنانی با اشاره به برگزاری همایش ملی بحران دریاچه نمک در استان قم اظهار داشت: امیدواریم با حمایت دولتمردان و فعال شدن سازمان های مردم نهاد شاهد مقابله با مسئله ی خشکی حوضه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از قم، سید مهدی صادقی در جلسه شورای معاونین استانداری قم طی سخنانی با اشاره به برگزاری همایش ملی بحران دریاچه نمک در استان قم اظهار داشت: امیدواریم با حمایت دولتمردان و فعال شدن سازمان های مردم نهاد شاهد مقابله با مسئله ی خشکی حوضه ی دشت مسیله باشیم.

وی با بیان اینکه دولت طی سالهای اخیر در زمینه ی محیط زیست اقدامات بسیار موثری انجام داده است افزود: در برش استانی بهره وری استفاده از منابع آب و تغییر الگوی کشت از جمله کارهای صورت گرفته می باشد.

استاندار قم در ادامه مسئله ی اشتغال را به عنوان یکی دیگر از اولویت های دولت مورد توجه قرار داد و با اشار به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در رابطه با اقتصاد مقاومتی گفت: توسعه ی اشتغال روستایی و خرد و نیز شرکت های دانش بنیان در این راستا بایستی همچنان مورد توجه مسئولان استان باشد.

صادقی همچنین برنامه ریزی برای برگزاری دو انتخابات پیش رو را مورد توجه قرار داد و گفت: کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی و مسئولان ستادهای استانی کاندیداهای ریاست جمهوری بایستی اخلاق را اولویت نخست خود در تبلیغات قرار دهند.

استاندار قم همچنین استفاده از امکانات عمومی به مساوات را حق همه ی کاندیداها دانست و تصریح کرد: هیئت امنای مساجد استان بایستی زمینه ی حضور نمایندگان همه ی دیدگاه ها را فراهم نمایند.

 

برچسب ها: ,