گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
زمان بلیط فروشی دیدار سپاهان و پرسپولیس اعلام گردید

– خبر ها استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، ، دیدار ۲ تیم سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران از دیدارهای به تعویق افتاده هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال روز یکشنبه و در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان برگزار می‌شود. زردپوشان اصفهانی قبل از این دیدار در جایگاه نخست و […]

– خبر ها استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، ، دیدار ۲ تیم سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران از دیدارهای به تعویق افتاده هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال روز یکشنبه و در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان برگزار می‌شود.

زردپوشان اصفهانی قبل از این دیدار در جایگاه نخست و سرخپوشان در جایگاه سوم قرار دارند و تنها ۲ امتیاز میان این ۲ تیم اختلاف هست که همین مساله علت حساسیت بالای این دیدار شده هست.

اصفهان| برتری پرگل دخترهای سپاهان در هفته نخست لیگ زناناصفهان| سپاهان و پرسپولیس؛ الکلاسیکو با عطر صدرنشینیاصفهان| سپاهان و پرسپولیس از نگاه آمار؛ شیپور جنگ در الکلاسیکوی سی‌وپنجم نواخته گردید

طبق رخدادهای دیدار گذشته و وجود ترافیک بلیط فروشی دیدار حساس ۲ تیم سپاهان و پرسپولیس از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه شروع می‌شود و طرفداران ۲ تیم می‌توانند بعد از تهیه بلیط وارد ورزشگاه گردند.

این مطلبو از دست ندید!  جولان چارتری‌ها در بازار سیاه بلیت هواپیما