تاریخ: ۱۳:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
زلزله غرب کشور، مدیران را تکان داد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد امامی امین در گفت‌وگو با خبرنگار خانم ها خبر درباره زلزله غرب کشور عنوان کرد: سانحه زلزله غرب کشور غم بزرگی بود که با تأسف بعضی از شهروندان مرگ و خدشه دیده گردیدند. وی اضافه کرد: زلزله به‌عنوان یکی از بلایای […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد امامی امین در گفت‌وگو با خبرنگار خانم ها خبر درباره زلزله غرب کشور عنوان کرد: سانحه زلزله غرب کشور غم بزرگی بود که با تأسف بعضی از شهروندان مرگ و خدشه دیده گردیدند.

وی اضافه کرد: زلزله به‌عنوان یکی از بلایای طبیعی به طور مستمر کشور ما را با دقت به اقلیم خشکی که دارد تهدید می‌کند و در این راستا همواره ضروری هست آمادگی ضروری را برخوردار باشیم.

معاون استاندار تهران درباره استحکام بناهای کشور ژاپن مطرح نمود: ژاپن روی گسل زلزله قرارگرفته هست اما با دقت به طرح نوسازی، استحکام بناها، طراحی و مهندسی ساختمان‌ها در مقابل زلزله زیاد مقاوم می باشند.

وی افزود: بسیاری از کلان‌شهرهای کشور بخصوص شهر تهران برخورداری بافت کهنه گستردهی هست، یکی از مهم‌ترین وظیفه ها شهرداری‌ها دقت به مبحث بازسازی، نوسازی، طرح پیشرفت بافت‌های کهنه هست.

این مطلبو از دست ندید!  تصویر پاییزی و دیدنی «نازنین بیاتی»

وی خطاب به شهرداران استان تهران اقرار داشت: از شهرداران استان تهران تقاضا دارم به بافت کهنه دقت ویژه برخوردار باشند و مبحث پیشرفت شهری را در راه بافت کهنه قرار دهند.

معاون استاندار تهران عنوان کرد: دقت و رسیدگی به بافت کهنه یکی از اولویت‌های ارزشمند هست، بناهای کهنه، معابر و کوچه‌های کم‌عرض از معضلاتی هست که در حقیقت شدن مشکلات امکان خدمت‌رسانی را به دست کم می‌رساند.