تاریخ: ۲۲:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
«زلزله» سفره میوه چینی سیاسی نبود/ کار مطلوب خانه مهر در زلزله موخر زیر پرسش رفت

محمدحسین صفارهرندی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با تسلیت فاجعه زلزله موخر به هموطنان گفت: در زلزله کرمانشاه، انصافاً مردم در مساعدت به زلزله‌زدگان مطلوب درخشیدند و بسیاری از دستگاه‌ها از این امتحان سربلند خارج آمدند. وی تعداد درگذشتگان زلزله موخر را با دقت بشدت زلزله به نسبت کمتر از زلزله‌های دیگر […]

محمدحسین صفارهرندی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با تسلیت فاجعه زلزله موخر به هموطنان گفت: در زلزله کرمانشاه، انصافاً مردم در مساعدت به زلزله‌زدگان مطلوب درخشیدند و بسیاری از دستگاه‌ها از این امتحان سربلند خارج آمدند.

وی تعداد درگذشتگان زلزله موخر را با دقت بشدت زلزله به نسبت کمتر از زلزله‌های دیگر دانست و گفت:  نیروهای امدادگر که در رأس آنان ارتش، سپاه و بسیج بودند، زبده‌تر عمل کردند که نشان از این ارزشمند داشت که به یک بلوغ در این مبحث رسیده‌اند.

عضو مجمع تعیین مصلحت نظام با اظهار اینکه مشارکت

وی با اظهار اینکه ضروری هست به سخن از جانب مردم که احساس می‌کنند توقع ها و توقعات از جانب مردم در زلزله موخر متناسب با مقدورات دولت برآورده نشده گوش وی با اظهار اینکه ضروری هست به سخن از جانب مردم که احساس می‌کنند توقع ها و توقعات از جانب مردم در زلزله موخر متناسب با مقدورات دولت برآورده نشده دهند، اضافه کرد: ضروری هست به سخن مردم ارزش دهند؛ این سفره‌ای نیست که برای میوه‌چینی سیاسی بعضی‌ها پهن شده باشد که با تأسف عده‌ای روزهای اول این کار را کردند.

صفارهرندی سیاسی کردن مبحث زلزله را نقطه پرشی برای چنگ انداختن به سیمای خدمتگزارانی در سابق دانست و اهتمام کرد: دولت‌های سابق در یک نفر چکیده نمی‌شود و مجموعه بزرگی از کارگزاران حکومتی می باشند که در آن زحمت می‌کشیدند.

این مطلبو از دست ندید!  ارزش مراجع طبیعی در آیات وحی/ مسیولیت مشترک آدم ها در مراقبت از مواهب الهی

وی با اهتمام بر اینکه کار مطلوب خانه مهر در این زلزله زیر سوال رفت که صحیح نبود، اگرچه همیشه جای نقد وجود دارد، خاطرنشان وی با اهتمام بر اینکه کار مطلوب خانه مهر در این زلزله زیر رفت که صحیح نبود، همیشه جای نقد وجود دارد، کرد: آن طور که گفته گردید آن چیزی که از خرابی بوده مرتبط به خانه مهر هست و آنهایی که مردم خودشان ساخته‌اند سالم مانده، بازتاب مطلب کذب بود؛ کاش این مشی از کارگزاران عالی‌رتبه دولتی سر نمی‌زد.

عضو مجمع تعیین مصلحت نظام با اظهار اینکه هم حالا هم می‌شود قصورها و کم‌کاری‌های قبلی را بویژه با سرمایه‌گذاری در تأمین آرامش خاطر مردم برای خانه پیوسته در این منطقه جبران نمود، متذکر گردید: چادر از عهده سرمای غرب کشور برنمی‌آ عضو مجمع تعیین مصلحت نظام با اظهار اینکه هم حالا هم می‌شود قصورها و کم‌کاری‌های قبلی را بویژه با سرمایه‌گذاری در تأمین آرامش خاطر مردم برای خانه پیوسته در این منطقه جبران نمود، متذکر گردید: چادر از عهده سرمای غرب کشور ‌آید، ضروری هست زلزله‌زدگان در خانه موقت کانکس و بعد خانه مدامی سامان دریافت کنند.

وی در ادامه سخنانش در جواب به پرسشی در مورد استراتژی داعش بعد از شکست در منطقه، گفت: داعش

وی با اشاره به اینکه

انتهای پیام/ج/