تاریخ: ۱۳:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
زبان هنر، گویاترین وسیله جابه جایی پیام های اعتباری است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، سردار «تنهایی» معاون کارها استان های مؤسسه راهیان کوثر دیشب ۲۳ آبان ماه ماه در اختتامیه پنجمین سوگواره زیبایی های عاشورایی، گفت:  امیدواریم این سوگواره مبدل به یک اتفاق ملی گردد. معاون کارها استان های مؤسسه راهیان کوثر افزود: پرچم انقلاب رسالت با ارزشی برگردن ما […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، سردار «تنهایی» معاون کارها استان های مؤسسه راهیان کوثر دیشب ۲۳ آبان ماه ماه در اختتامیه پنجمین سوگواره زیبایی های عاشورایی، گفت:  امیدواریم این سوگواره مبدل به یک اتفاق ملی گردد.

معاون کارها استان های مؤسسه راهیان کوثر افزود: پرچم انقلاب رسالت با ارزشی برگردن ما نهاده هست که پی گیری این رسالت بر دوش جوانان و نوجوانان ما هست که با تأسی از حضرت زینب(س) زیبایی های ایثارگری شهدا را به عکس بکشند.

تنهایی دنبال کرد:  نوجوانان ما در این سوگواره با زبان هنر که گویاترین وسیله برای جابه جایی یک پیام هست، زیبایی های قیام عاشورا و حماسه سید الشهدا(س) را به عکس کشیدند و گفتند که زیاد با ارزش و ستودنی هست.

معاون کارها استان های مؤسسه راهیان کوثر متذکر گردید: اگر استکبار بین المللی بگذارد داد و صدای ملت ایران را دیگر ملت ها بشنوند، بی شک راهپیمایی اربعین با جمعیت  400 میلیونی پژوهشگر می گردد.

انتهای پیام