گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۸:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
زباله خوانده شدن برندگان لاتاری در آمریکا!

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از «شیعه نیوز»، «دونالد ترامپ» ریاست جمهور آمریکا، در مراسم فارغ التحصیلی آکادمی ملی آف بی آی سخنان ضدمهاجرتی خود را دوباره تکرار کرد. او در این مراسم، مهاجرانی را که از مسیر پیروز شدن در لاتاری (ویزای کوچی گوناگونی) به آمریکا کوچ می کنند، آشغال خواند و […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از «شیعه نیوز»، «دونالد ترامپ» ریاست جمهور آمریکا، در مراسم فارغ التحصیلی آکادمی ملی آف بی آی سخنان ضدمهاجرتی خود را دوباره تکرار کرد. او در این مراسم، مهاجرانی را که از مسیر پیروز شدن در لاتاری (ویزای کوچی گوناگونی) به آمریکا کوچ می کنند، آشغال خواند و عنوان کرد آنان از میان آشغال ها انتخاب شده اند و «بدترینِ بدترین ها» می باشند.

رئیس جمهور آمریکا در این مراسم با اشاره به دو هجوم تروریستی موخر در نیویورک عنوان کرد: «هر دو تروریست از مسیر برنامه کوچی ناکارآمدی به کشور ما آمده اند، که به سرعت در حال برطرف اشکال آن هستیم. یکی (از تروریست ها) از مسیر کوچ زنجیری و دیگری از مسیر ویزای لاتاری آمده هست. آ آیا تفکر می کنید کشور ها خوب ترین افرادشان را به ما می دهند؟ نه. آ آنان (دیگر کشورها) بدترین افرادشان را به ما می دهند و آنان (مهاجران) را در یک سطل آشغال قرار می دهند».

« خواهرزاده ۲۰ ساله یک شهروند آمریکایی نباید برای کوچ به آمریکا نسبت به یک شخص مستعد و ماهر اولویت داشته باشد».

او علاوه بر این عنوان کرد: «با یک برنامه کوچی مثل برنامه استرالیا و کانادا که طبق شایستگی هست موافقم.

برنامه بیست ساله ها هم دربردارنده کشور هایی می گردد که مهاجران فراوانی در آمریکا ندارند.

بر اساس گزارش وزارت امنیت داخلی آمریکا، سالانه ۵۰ هزار ویزا برای برنامه بیست ساله ها تایید می شوند. آ