زاکربرگ در انتقاد از سیاست ترامپ: باید درها به روی پناهجویان باز بماند

0
اشتراک

زاکربرگ در انتقاد از سیاست ترامپ: باید درها به روی پناهجویان باز بماند

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک با ابراز نگرانی از سیاست های دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری جدید آمریکا در قبال پناهجویان، تاکید کرد که باید درها را به روی آنها و افراد نیازمند کمک باز نگه داشت.
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایران به نقل از پایگاه خبری «دیلی بیست» آمریکا، «مارک زاکربرگ»، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت فیسبوک بامداد امروز (شنبه) نسبت به سیاست های نژادپرستانه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری جدید این کشور در قبال پناهجویان ابراز نگرانی کرد.
بر اساس این گزارش، مدیرعامل فیسبوک در پیامی در حساب کاربری خود در این شبکه اجتماعی نوشت: همانند بسیاری از شما، من نیز نسبت به تاثیرات و پیامدهای فرمان های اجرایی اخیر امضا شده از سوی رئیس جمهور ترامپ نگران هستم.
زوکربرگ ۳۲ ساله در این باره افزود: ما نیاز داریم این کشور را امن نگه داریم با این حال باید با تمرکز بر افرادی که واقعا یک تهدید تلقی می شوند، این کار را انجام دهیم.
مدیرعامل فیسبوک که پنجمین فرد ثروتمند جهان به شمار می آید، همچنین تاکید کرد که آمریکا باید درهای خود را به روی پناهجویان و افراد نیازمند کمک باز نگه دارد.
این در حالی است که رئیس جمهوری آمریکا بامداد امروز یک فرمان اجرایی را تحت عنوان «حفظ کشور در برابر ورود تروریست های خارجی» به امضا رساند که بر اساس آن، تدابیر شدیدی در راستای ممنوعیت ورود پناهجویان و مهاجران به ویژه از کشورهای مسلمان به بهانه جلوگیری از ورود تروریست ها به خاک این کشور، اتخاذ خواهد شد.
بر اساس آن چه در این فرمان اجرایی آمده، ورود پناهجویان سوری به خاک آمریکا تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده و برنامه ویژه پذیرش آنها نیز به مدت چهار ماه معلق شده در حالی که در صور پذیرش پناهجو از این کشور در آینده، اولویت با اقلیت های قومی و دینی به ویژه مسیحیان خواهد بود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.