گروه: زنان
تاریخ: ۲:۴۲ :: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰

وبسایت نود: استقلال تهران در لیگ برتر هفدهم در مجموع نتایجی را به دست آورد که برای هوادارانش رضایتبخش نیست، اگر چه پس از حضور مربی آلمانی این نتیجه های روند کاملاً بهتری داشت اما تیم شفر نیز همچنان نقاط ناتوانی عمده ای دارد.  یکی از بزرگترین معضل هایی که استقلال تهران در این فصل از […]

وبسایت نود: استقلال تهران در لیگ برتر هفدهم در مجموع نتایجی را به دست آورد که برای هوادارانش رضایتبخش نیست، اگر چه پس از حضور مربی آلمانی این نتیجه های روند کاملاً بهتری داشت اما تیم شفر نیز همچنان نقاط ناتوانی عمده ای دارد.
  یکی از بزرگترین معضل هایی که استقلال تهران در این فصل از رقابت های لیگ برتر با آن رو به رو هستند، ناتوانی در گلزنی هست. البته این ناتوانی آبی پوشان در بازی های خارج از خانه زیادتر مشهود بوده و خط هجوم این تیم در خارج از خانه، کارکرد قابل قبولی نداشتند. به لحاظ آماری، از نظر آمار گلزنی در بازی های خارج از خانه، استقلال تهران در لیگ برتر هفدهم به یک حدنصاب منفی رسید که نشان دهنده ناتوانی فراوان آبی پوشان در خط هجوم هست. استقلال تهران تا به حال ۱۰ بازی در خارج از خانه به مصاف رقبای رفته و منحصرا در دو بازی دروازه میزبان را باز کرده هست. در ادوار گذشته، هیچ وقت پیشینه نداشت که استقلال تهران در ۸ بازی خارج از خانه بدون گل زده بازی را نهایی کند.
 
 پیش از این، بیشترین بازی بدون گل زده آبی پوشان در خارج از خانه در طول یک فصل، ۶ بازی بود که در لیگ های پنجم و دوازدهم برای استقلال به ثبت رسید. یازدهمین دوره لیگ برتر که پرویز مظلومی هدایت استقلال را به عهده داشت، تنها فصلی بود که آبی پوشان در تمامی بازی های خارج از خانه خود موفق به باز کردن دروازه تیم های میزبان گردیدند.