گروه: اخبار
تاریخ: ۱۸:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
رکود و تعطیلی  در واحدهای صنعتی بروجرد زیادتر هست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بروجرد، امام جمعه بروجرد گفته بود: بروجرد با سابقه کهن و تاریخی افتخار آمیز ظرفیت‌های زیاد مطلوبی دارد که امید هست با همه استاندار مشکلات این شهرستان حل گردد. ترابی با اشاره به وجود ۴۰ درصد صنعت ها استان در شهرستان بروجرد اهتمام کرد: […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بروجرد،

امام جمعه بروجرد گفته بود: بروجرد با سابقه کهن و تاریخی افتخار آمیز ظرفیت‌های زیاد مطلوبی دارد که امید هست با همه استاندار مشکلات این شهرستان حل گردد.

ترابی با اشاره به وجود ۴۰ درصد صنعت ها استان در شهرستان بروجرد اهتمام کرد: مسئله ای که در واحدهای صنعتی کشور وجود دارد رکود و تعطیلی هست که این مشکلات در واحدهای صنعتی بروجرد زیادتر هست.

وی با اشاره به مشکلات جامعه کارگری شهرستان بروجرد خواستار نگاه مخصوص استاندار به برطرف این مشکلات به مفهومی توزیع عادلانه اعتبارات گردید.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از تسنیم، دیدار با امام جمعه، بازدید از پروژه مصلی بروجرد، بازدی از بیوت آیات عظام بروجردی و نجفی بروجردی، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهید مدافع حرم ماشالله شمسه و بازدید از پل تاریخی قلعه حاتم از دیگر برنامه های سفر امروز استاندار لرستان به بروجرد بود که در این بازدید مدیران استانی و شهرستانی وی را معیت کردند.