تاریخ: ۱۵:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
رژیم لاغری برای چاق‌ترین میمون جهان+تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه دانستنی‌های خبرگزاری فارس، گردشگرانی که به تایلند سفر می‌کنند با دیدن میمونی چاق که از خانواده در معرض انقراض است، به وجد می‌آیند و با دادن غذاهای بسیاری به آن موجب شده‌اند تا این میمون روز به روز چاق‌تر شود.  غذاهایی که گردشگران به این […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه دانستنی‌های خبرگزاری فارس، گردشگرانی که به تایلند سفر می‌کنند با دیدن میمونی چاق که از خانواده در معرض انقراض است، به وجد می‌آیند و با دادن غذاهای بسیاری به آن موجب شده‌اند تا این میمون روز به روز چاق‌تر شود. 

غذاهایی که گردشگران به این میمون چاق داده‌اند، موجب اضافه وزنش شده است و اکنون این میمون دو برابر وزن طبیعی خود را دارد که برای نسل در معرض انقراض آن، این مسئله می‌تواند عوارض جبران‌ناپذیری به بار آورد. 

مقامات حیات‌وحش بانکوک، برای بررسی وضعیت سلامتی این میمون، آن را به کمپ لاغری میمون‌ها برده‌اند و رژیم سفت و سختی برای آن تدارک دیده‌اند که باید در کنار دیگر دوستان خود این رژیم را رعایت کند. 

مقامات حیات‌وحش باور دارند این میمون بیمار نیست، فقط اضافه‌وزن دارد و پس از رفع آن می‌تواند به رویه عادی خود ادامه دهد. 

میمون‌ها در تمامی کوچه و خیابان‌های بانکوک به چشم می‌خورند و محبت گردشگران برای دادن تغذیه به آنها که اکثرا شیرین و قندی هستند، سلامت آنها را تهدید می‌کند. 

برچسب ها: , , ,