تاریخ: ۲۲:۰۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
رژیم صهیونیستی و حکومت آل سعود قطعا سقوط خواهند کرد/پیروزی درعملیات ها بدون حضور حاج قاسم امکان پذیر نبود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از چهارفصل؛ سردار شهابی فر از همرزمان حاج قاسم سلیمانی و فرمانده اسبق سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز در جمع مردم یاسوج عنوان کرد : تشکیلات تازهی را به نام داعش برای مبارزه با شیعه به وسیله  هیلاری کلینتون […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از چهارفصل؛ سردار شهابی فر از همرزمان حاج قاسم سلیمانی و فرمانده اسبق سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز در جمع مردم یاسوج عنوان کرد : تشکیلات تازهی را به نام داعش برای مبارزه با شیعه به وسیله  هیلاری کلینتون و با پشتیبانی ایالات متحده، عربستان و صهیونیستی ها به وجود  آوردند.

سردار شهابی فر گفته بود: در صدر اسلام جبهه یزیدیان مشابه داعش سر از بدن آدم ها جدا می کردند.  سیج هر جا تشکیل گردید برتری در پی دارد.

وی با اشاره به دخالت ایالات متحده در سوریه عنوان کرد: در تکریت امریکا دخالت مستقیم می کرد و بخش های گستردهی از خاک سوریه را داعش گرفته بود .

این رزمنده سپاه قدس اهتمام کرد: ایالات متحده به سبب چاه های نفتی که در رقه وجود داشت وارد منطقه گردید و نخستین مرکز داعش که موصل بود سقوط کرد و پس از ان رقه و دیرالزور سقوط کرد علاوه بر این شهر المیادین هم از آنان گرفته گردید و داعشی ها در بوکمال جمع گردیدند .

این مطلبو از دست ندید!  افتتاح اولین پارک محیط زیستی منطقه آزاد اروند

سردار شهابی فر ابراز داشت: آن چیزی که سردار سلیمانی را به اینجا رسانده هست ایمان،  پایمردی، شهامت و ولایت مداری، جسارت و تدابیر نظامی سردار سلیمانی هست که ما را به اینجا رسانده هست و در گفت وگو های سلیمانی معجزه نگاه کردیم که برتری درعملیات ها بدون حضور وی امکان پذیر نبود.

هنگامی محاصره آغاز گردید نیروهای زینبیون و فاطمیون و ایرانی ها از بالا هجوم کردند و به مفهومی حقیقی دولت داعش باخت و هیچ دولتی به نام داعش در دنیا وجود ندارد.

وی اضافه کرد: داعش در منطقه هایی که تحت تسلط آمریکاست همان طور حضور دارد و بصورت پراکنده وجود دارد اما دولت داعش بصورت تام از بین رفته است  و  در هر سرزمینی که اسلام در خطر باشد نیروهای بسیج و ارتش ما حاضر خواهد بود .