تاریخ: ۱۷:۴۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
رژه موتوری و خودروی بسیج در میناب برگزار شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از میناب جنوب، صبح امروز و همزمان با آغاز دهه فجر و جشن‌های پیروزی سی و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی، مراسم رژه موتوری نیروهای و خودروی نیروهای بسیجی در میناب برگزار شد. در این آیین نیروهای سپاه و بسیج به […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از میناب جنوب، صبح امروز و همزمان با آغاز دهه فجر و جشن‌های پیروزی سی و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی، مراسم رژه موتوری نیروهای و خودروی نیروهای بسیجی در میناب برگزار شد.

در این آیین نیروهای سپاه و بسیج به همراه نیروهای انتظامی و مسئولین شهرستانی با شرکت در رژه موتوری صلابت، شجاعت، نظم و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

در این مراسم خودروهای تاکسی و راکبین موتور سوار با حمل تصاویر و کلام حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری و همچنین پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با نظم و ترتیب خاصی از میدان فوردگاه  حرکت خود را آغاز کرده و به سمت گلزار شهدا به مسافت ۱۰ کیلومتر شهرستان حرکت کردند.

این خودروها با عبور از خیابان‌های شهر آمادگی رزمی خود را در دفاع از خاک میهن به نمایش گذاشته  و صلابت و اقتدار بسیج در پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی راه بهه نمایش گذاشتند و آغاز سی و هشتمین دهه پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

این مطلبو از دست ندید!  گرد و غبار بی تدبیری مسئولین در چشم مردم جنوب استان کرمان می رود

در مسیر این رژه، مسئولین شهرستانی از موتورسواران و خودرو های تاکسی با ادای احترام استقبال کردند.

در پایان، نیروهای نظامی و انتظامی به همراه مسئولین سایر ادارت ،امام جمعه و فرماندار ویژه میناب در با حضور در گلزار شهدا  با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق کردند.