تاریخ: ۱۷:۴۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
رژه خودرویی و موتوری استقبال از تمثال امام راحل در یاسوج برگزار شد + تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس ،در این آیین باشکوه ده ها خودرو و موتورسیکلت نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان و ده ها خودرو متعلق به دستگاه های اجرایی و اداری استان و همچنین تاکسی های شهر یاسوج تمثال بنیانگذار انقلاب اسلامی را […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس ،در این آیین باشکوه ده ها خودرو و موتورسیکلت نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان و ده ها خودرو متعلق به دستگاه های اجرایی و اداری استان و همچنین تاکسی های شهر یاسوج تمثال بنیانگذار انقلاب اسلامی را در مسیر همراهی می کنند. 

شرکت کنندگان در این آیین با در دست داشتن پرچم سه رنگ ایران اسلامی با نثار گل، یاد و خاطره ورود رهبر انقلاب اسلامی به وطن و آغاز جشن های دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند. 

علاوه بر این، شمار زیادی خودرو نیز که به تصاویر و عکس هایی از امام راحل مزین شده اند در این رژه شرکت و با روشن کردن چراغ ها و بوق زدن های ممتد سالروز ورود امام راحل به میهن اسلامی را گرامی داشتند. 

تعدادی زیادی از شهروندان یاسوجی نیز در این آیین با لباس محلی عشایری کهگیلویه و بویراحمد به نام چقه و زناه و برنو بر دوش حضور یافتند تا در این جشن تاریخی سهیم باشند.

این مطلبو از دست ندید!  ضرورت انجام آمایش زیست محیطی برای استقرار کلبه های شناور در تالاب انزلی

رژه موتوری و خودرویی استقبال از تمثال مبارک امام راحل قرار است تا گلزار شهدای شهر یاسوج محل برگزاری آیین ویژه ادامه داشته باشد. 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز به همراه جمعی از مدیران و قشرهای مختلف مردم با حضور در گلزار شهدای شهر یاسوج قبور شهدا را گل افشانی و با آرمان های امام راحل و رهبری تجدید میثاق کردند.

همچنین زنگ انقلاب در مدارس شهر یاسوج نواخته شد.