تاریخ: ۱۷:۴۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
رژه خودرویی و موتوری استقبال از تمثال امام راحل در بانه برگزار شد + عکس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  آرباباخبر، همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر و سالروز ورود معمار بزرگ انقلاب اسلامی به میهن، رژه خودرویی و موتوری استقبال از تمثال امام راحل از میدان آزادی بانه  تا میدان فرمانداری این شهر آغاز شد. در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  آرباباخبر، همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر و سالروز ورود معمار بزرگ انقلاب اسلامی به میهن، رژه خودرویی و موتوری استقبال از تمثال امام راحل از میدان آزادی بانه  تا میدان فرمانداری این شهر آغاز شد.

در این آیین باشکوه ده ها خودرو و موتورسیکلت نیروهای نظامی، انتظامی، بسیجیان و ده ها خودرو متعلق به دستگاه های اجرایی و اداری شهرستان و همچنین تاکسی های شهر بانه تمثال بنیانگذار انقلاب اسلامی را در مسیر همراهی کردند.

شرکت کنندگان در این آیین با در دست داشتن پرچم سه رنگ ایران اسلامی یاد و خاطره ورود رهبر انقلاب اسلامی به وطن و آغاز جشن های دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند. 

علاوه بر این، شمار زیادی خودرو نیز که به تصاویر و عکس هایی از امام راحل مزین شده اند در این رژه شرکت و با روشن کردن چراغ ها و بوق زدن های ممتد سالروز ورود امام راحل به میهن اسلامی را گرامی داشتند. 

این مطلبو از دست ندید!  قرآن تذکاری برای مقدس بودن طبیعت هست/ شناخت خدا، آدم و طبیعت، مقدمه درک الهیات زیست محیطی

گفتنی است که ستاد دهه فجر شهرستان بانه از نیمه دوم آذرماه سال جاری فعالیت خود را با تشکیل کمیته‌های ۹ گانه و پیش بینی برنامه های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی متنوعی برای این ایام آغاز کرده است.