تاریخ: ۱۴:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
رویکرد شهرداری آبادان فعال سازی بخش خصوصی در عمران شهری است 

محمد حویزاوی در حاشیه آئین کلنگ زنی احداث مجتمع تجاری مسکونی پارسیان (مشارکت بخش خصوصی و شهرداری) واقع در بلوار ولایت در گفتگو با خبرنگار راهنمای سفر من، ضمن تاکید بر حمایت از بخش خصوصی برای کار و سرمایه گذاری در سطح شهر افزود: حرکت ما در چارچوب قانون است و امیدواریم هیچ مشکلی بر […]

محمد حویزاوی در حاشیه آئین کلنگ زنی احداث مجتمع تجاری مسکونی پارسیان (مشارکت بخش خصوصی و شهرداری) واقع در بلوار ولایت در گفتگو با خبرنگار راهنمای سفر من، ضمن تاکید بر حمایت از بخش خصوصی برای کار و سرمایه گذاری در سطح شهر افزود: حرکت ما در چارچوب قانون است و امیدواریم هیچ مشکلی بر سر راه سرمایه گذارانی که قصد ورود به حوزه شهرداری و یا بهتر بگویم منطقه آزاد اروند (آبادان و خرمشهر) را دارند، وجود نداشته باشد و تمامی سازمانها و اداراتی که به نوعی در مدیریت شهری دخلیل هستند، موانع و مشکلات احتمالی بر سر راه سرمایه گذاری را مرتفع کنند. 

وی با تاکید بر نقش ارزشمند و اثرگذار سرمایه گذاریهای بخش خصوصی در رونق اقتصادی و توسعه شهری گفت: امید می رود تا با حمایت از پروژه های مشابه بتوانیم شهر را رونق دهیم. 

حویزاوی تصریح کرد: نخستین پروژه ای که در دوره مدیریتم استارت خورد، شهرک خودرویی بود (دومین شهرک خودرویی کشور به دلیل حجم و وسعت آن) که در زمان حاضر با بیش از حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی به طور احتمالی تا مرداد ماه آماده بهره برداری می شود. 

این مطلبو از دست ندید!  از تماشای طبیعت زیبا و بکر «گونای» لذت ببرید + عکس ها

به گفته وی، هدف شهرداری از کمک به ساخت این شهرک خودرویی، ساماندهی صنف نمایشگاه داران اتومبیل است که به طور پراکنده و در نقاط مختلف شهری فعالیت دارند ضمن آنکه با انجام این کار حقوق شهروندی نیز بیشتر رعایت می شود. 

شهردار آبادان افزود: امید می رود تا سایر پروژه هایی نیز که در برنامه قرار دارند، تا پایان دوره شورای چهارم و ابتدای شورای پنجم به بهره برداری برسند.