گروه: شغل
تاریخ: ۲۰:۲۴ :: ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
رویداد «استارت‌آپ دمو صنعت گاز» ۲۲ آبان ماه ۹۸ برگزار می‌شود / آخرین مهلت ثبت‌نام شرکت‌ها ۱۸ مهرماه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار فناوری خبرگزاری دانشجو، پارک علم و فناوری خراسان با همکاری شرکت ملی گاز ایران به منظور جذب سرمایه برای شرکت‌های نوپا، استارت‌آپ‌ها و ایده‌ها و با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و استارت‌آپی کشور، رویداد «استارت‌آپ دمو صنعت گاز» را برگزار می‌کند. ذاکریان، مدیر مرکز رشد […]

رویداد «استارت‌آپ دمو صنعت گاز» ۲۲ آبان ماه ۹۸ برگزار می‌شود / آخرین مهلت ثبت‌نام شرکت‌ها ۱۸ مهرماه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار فناوری خبرگزاری دانشجو، پارک علم و فناوری خراسان با همکاری شرکت ملی گاز ایران به منظور جذب سرمایه برای شرکت‌های نوپا، استارت‌آپ‌ها و ایده‌ها و با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و استارت‌آپی کشور، رویداد «استارت‌آپ دمو صنعت گاز» را برگزار می‌کند.

ذاکریان، مدیر مرکز رشد انرژی پارک علم و فناوری خراسان با اعلام این خبر افزود: این رویداد در ۲۲ آبان ماه سال جاری و در محل پارک علم و فناوری خراسان با حضور سرمایه ‏گذاران و شرکت‌های نوپا، استارت‌آپ‌ها و ایده پردازان این حوزه برگزار خواهد شد.

مدیر مرکز رشد انرژی پارک علم و فناوری خراسان درخصوص اهداف این رویداد گفت: هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رو در روی صاحبان ایده و استارت‌آپ‌ها با سرمایه‌گذاران است که در ۲ بخش عمومی (شامل ارائه استارت‌آپ‌ها و ایده‌ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه گذاران و استارت‌آپ‌ها) برگزار می‌شود و استارت‌آپ‌ها می‌توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه گذاران دسترسی داشته باشند. سرمایه‌‌گذاران نیز پس از برگزاری جلسات خصوصی، بررسی استارت‌آپ‌ها و میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و … به ارزیابی آن‌ها پرداخته و برای سرمایه گذاری در آن‌ها اعلام نظر خواهند کرد.

این مطلبو از دست ندید!  نماینده مجلس:چند میلیون نفر به یارانه نیاز ندارند؟

ذاکریان در خصوص اهمیت برگزاری این رویداد‌ها افزود: یکی از خلأ‌های زیست بوم نوآوری و استارت‌آپی کشور، نبود فرصت‌ها و بستر‌های جذب سرمایه است که رویداد‌های استارت‌آپ سرمایه گذاری صنعت گاز تلاش دارد این زمینه را برای شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌ها برای سرمایه پذیری از یک طرف و برای سرمایه گذاران برای بررسی شرکت‌های آماده و دارای ظرفیت سرمایه گذاری از سوی دیگر فراهم کند.

لازم به ذکر است مهلت ثبت نام استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان در این رویداد تا ۱۸ مهرماه خواهد بود و متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت www.kstp.ir و yon.ir/RfK۳g مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۷۶۲۵۱۲۲۴، ۰۲۱- و ۰۵۱- ۳۵۰۰۳۲۷۴ تماس گیرند.

رویداد «استارت‌آپ دمو صنعت گاز» ۲۲ آبان ماه ۹۸ برگزار می‌شود / آخرین مهلت ثبت‌نام شرکت‌ها ۱۸ مهرماه