گروه: اخبار
تاریخ: ۹:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
رویدادهای خبری سه شنبه، چهارم مهرماه در آذربایجان غربی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، جلسه شورای سالمندان امروز در سالن شهید نیکخواه استانداری آذربایجان غربی برگزار می شود.در حال حاضر حدود هشت درصد جمعیت آذربایجان غربی شامل بیش از ۲۶۰ هزار نفر را سالمندان تشکیل می دهند.با توجه به روند رو به رشد سهم سالمندان از جمعیت آذربایجان غربی، جلسات […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، جلسه شورای سالمندان امروز در سالن شهید نیکخواه استانداری آذربایجان غربی برگزار می شود.
در حال حاضر حدود هشت درصد جمعیت آذربایجان غربی شامل بیش از ۲۶۰ هزار نفر را سالمندان تشکیل می دهند.
با توجه به روند رو به رشد سهم سالمندان از جمعیت آذربایجان غربی، جلسات شورای سالمندان برای بررسی راهکارهای توجه بیشتر به این قشر برگزار می شود.
برگزاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به میزبانی استانداری آذربایجان غربی دیگر رویداد خبری امروز سه شنبه چهارم مهرماه در استان است.
آذربایجان غربی از جمله استان های درگیر با معضل مواد مخدر به شمار می رود و سالانه دهها تن مواد مخدر در این استان کشف می شود.
خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی آمادگی دارد تا برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن ۳۳۸۲۶۶۶۷ به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند یا به شماره نمابر ۳۳۸۲۶۶۶۶ ارسال کنند.
۸۱۳۵/ ۲۰۹۳ ** خبرنگار: شهین بیدادرس ** انتشار دهنده: صابر چهرقانی