گروه: اخبار
تاریخ: ۱۰:۲۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۱
رویدادهای خبری استان قزوین ( اول آذر)

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، جلسه مسئولان وقف با استاندار و برپایی همایش یاوران وقف از دیگر رویدادهای ارزشمند خبری امروز در قزوین می باشند.افتتاح ۲ باب کتابخانه در شهرستان البرز و آبیک با حضور استاندار و برپایی ملاقات بین تیم های شهرداری قزوین و پایداری مهاباد از سری پیکارهای لیگ […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، جلسه مسئولان وقف با استاندار و برپایی همایش یاوران وقف از دیگر رویدادهای ارزشمند خبری امروز در قزوین می باشند.
افتتاح ۲ باب کتابخانه در شهرستان البرز و آبیک با حضور استاندار و برپایی ملاقات بین تیم های شهرداری قزوین و پایداری مهاباد از سری پیکارهای لیگ دسته اول والیبال باشگاه های کشور از دیگر رویدادهای خبری قزوین در روز جاری به تعداد می جریان.
دستگاه های اعمالی، ارگان ها،نهادها و شرکت های دولتی و عمومی در سطح استان و شهرستان ها توان دارند برنامه های خبری هر روز خود را روز پیش از مسیر شماره تلفن ۳۳۵۵۷۷۳۵ و ۳۳۵۵۷۷۳۶ به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع و یا به شماره نمابر ۳۳۵۵۷۷۳۴ ارسال کنند.
گزارش و خبر ها رویدادهای خبری روز استان همراه با گزارش های عکسی بر روی سایت http://www.irna.ir/qazvin
me/irnaqazvinn برای آگاهی از آخرین خبرهای قزوین و گزیده خبر ها ایران و جهان کانال ایرنا قزوین به نشانی https://t.instagram.com/irnaqazvinn me/irnaqazvinn و اینستاگرام ایرنا قزوین به نشانی https://www.
6101/3013
خبرنگار: هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادی