تاریخ: ۱۳:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
رونمایی کوالکام از پردازنده تازه اسنپ دراگون

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت The Verge، شرکت کوالکام به عنوان یکی از غول های فعال در ساخت تراشه و پردازنده های فرآورده ها الکترونیکی، دیشب در روند اتفاقی از تراشه و پردازنده تازه خود تحت عنوان اسنپ دراگون ۸۴۵ پرده برداری کرد. البته این غول […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت The Verge، شرکت کوالکام به عنوان یکی از غول های فعال در ساخت تراشه و پردازنده های فرآورده ها الکترونیکی، دیشب در روند اتفاقی از تراشه و پردازنده تازه خود تحت عنوان اسنپ دراگون ۸۴۵ پرده برداری کرد. البته این غول تراشه سازی از جزییات دقیق و مشخصات فنی این پردازنده ویژه تلفن همراه های هوشمند چیزی اظهار نکرد و صرفا بر تمرکز این پردازنده تازه بر ۶ حوزه حرف گفت:

توانایی دوربین در ثبت تصویر های ۳۶۰ درجه واقعیت مجازی و حقیقت افزوده هوش تصنعی امنیت سایبری ال تی ای گیگابیتی توان بالا در پردازش

شایعات و گفته های بسیاری در مورد ساخت این تراشه پردازنده تازه از طریق غول های تکنولوژی در فضای سایبری وجود دارد؛ به عنوان نمونه، بعضی شنیده ها بیانگر هست که شرکت سامسونگ کره ای وظیفه ساخت این پردازنده تازه را بر عهده خواهد داشت اما بعضی دیگر از شنیده ها نشان از ورود شرکت شیائومی چین به مراحل ساخت اسنپ دراگون ۸۴۵ دارد.

به این ترتیب تخمین می شود که تلفن همراه های پرچمدار تازهی که قرار هست در سال ۲۰۱۸ روانه بازار گردند، به تراشه پردازنده تازه کوالکام یعنی اسنپ دراگون ۸۴۵ مجهز باشند.

کوالکام علاوه بر این در این رخداد، از لپ تاپ های ویندوزی تازه ساخت شرکت های اچ پی و ایسوس نیز اسم برد که از تراشه اسنپ دراگون ۸۴۵ بهره خواهند برد.

انتهای پیام