تاریخ: ۱:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
روش معالجهی تازه و موفقیت آمیز کمردرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا و به نقل از گیزمگ، کمردرد اذیت کردن دهنده هست، معالجه های بسیاری برای کمردرد مزمن وجود دارند که تاثیر بسزایی ندارند. ولی این شیوه تازه امیدبخش هست و توان دارد به نحو یک معالجه هجومی تازه باشد که دربردارنده از بین بردن دیسک کمر با […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا و به نقل از گیزمگ، کمردرد اذیت کردن دهنده هست، معالجه های بسیاری برای کمردرد مزمن وجود دارند که تاثیر بسزایی ندارند.

ولی این شیوه تازه امیدبخش هست و توان دارد به نحو یک معالجه هجومی تازه باشد که دربردارنده از بین بردن دیسک کمر با یک دستگاه الکتریکی هست.

این معالجه از طریق یک تیم تحقیقاتی تحت هدایت دکتر “آلساندرو ناپولی” از دانشگاه “ساپینزا” (Sapienza) این معالجه از طریق یک تیم تحقیقاتی تحت هدایت دکتر “آلساندرو ناپولی” از دانشگاه “ساپینزا” () رم ایتالیا ابداع گردید.

 این فرآیند از تصویربرداری CT (

مقطع نگاری رایانه ای یا برش نگاری رایانه ای یا توموگرافی رایانه ای یا اصطلاحا سی تی اسکن، شیوهی نوین هست که در علوم تعیینی در فیزیک پزشکی کاربرد تحقیقاتی و معالجهی بسیاری دارد.

در این شیوه، کالبد آدم یا دیگر جانوران بصورت لایه به لایه اسکن می شود و به این ترتیب قسمت های داخلی بدن نیز برای پزشکان قابل رؤیت می شود.

این ابزار الکتریکی در واقعیت دیسک را لمس نمی کند، لکن روی عضلات آن ناحیه تاثیر می گذارد.

دکتر “ناپولی” دکتر “ناپولی” می گوید: بعد از اجراء این معالجه، التهاب و درد از بین می رود.

در یک مطالعه بالینی، ۸۰ مریض معالجه را دریافت کردند. همه آنان در طی مدت دست کم سه ماه مبتلا کمردرد بوده اند که دلیل آن دیسک بوده هست و به معالجه هایی مثل ورزش و دوا جواب نداده بود.

۶ ۶ نفر از آنان به نشست دوم معالجه احتیاج داشتند و ۹۰ درصد آنان موفق شدند از جراحی پرهیز کنند.

دکتر “ناپولی”

انتهای پیام