گروه: بلیط
تاریخ: ۲:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۵

ایرنا: دادگاهی در سن پترزبورگ یک هوادار آرژانتینی را به علت معامله غیرقانونی بلیت بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بیشتر از ۵۴۲ هزار روبل (هفت هزار و ۴۰۰ یورو) نزدیک به هفتاد میلیون تومان جریمه کرد. این جریمه سنگین به دنبال نقض قوانین روسیه به سبب معامله غیرقانونی بلیت های مسابقات جام جهانی فوتبال […]

ایرنا: دادگاهی در سن پترزبورگ یک هوادار آرژانتینی را به علت معامله غیرقانونی بلیت بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بیشتر از ۵۴۲ هزار روبل (هفت هزار و ۴۰۰ یورو) نزدیک به هفتاد میلیون تومان جریمه کرد.

این جریمه سنگین به دنبال نقض قوانین روسیه به سبب معامله غیرقانونی بلیت های مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ اعمال شده هست.

جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ از ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیرماه جاری در ۱۱ شهر روسیه برگزار می گردد.

روسیه به عنوان برگزار کننده این رقابت ها تحت پوشش فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) دارای تعهد شده هست تا از کارهای غیرقانونی من جمله استفاده غیرقانونی از سمبل های رقابت ها و علاوه بر این معامله غیرقانونی بلیت بازی ها توسط اشخاص بدون صلاحیت جلوگیری کند.

در همین ارتباط قانونی در روسیه برای جریمه معامله غیر مجاز بلیت بازی ها وضعیت شده هست.

طبق این قانون، جریمه فروش غیرقانونی بلیت بازی های جام جهانی برای شهروندان ۲۵ برابر نرخ بلیت، برای مقام های دولتی ۳۰ برابر نرخ بلیت و برای اشخاص حقوقی تا یک میلیون روبل و علاوه بر این ۹۰ روز توقف فعالیت حدس شده هست.

این مطلبو از دست ندید!  لایحه نرخ کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس به شورا رسید

  با وجود تمامی این تنگنا ها، به طور مستمر مقابل ورزشگاه های میزبان بازی های جام جهانی، اشخاص پرشماری را میتوان دید که در حال فروش غیرقانونی بلیت مسابقات می باشند.