روسیه محموله‎های جدیدی را وارد سوریه کرد

0
اشتراک

روسیه محموله‎های جدیدی را وارد سوریه کرد

کمک‌های بشردوستانهبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مرکز مصالحه وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که در طول ۲۴ ساعت گذشته ۶ عملیات بشردوستانه برای رساندن تجهیزات و غذا به مردم سوریه انجام شده و حدود ۴ هزار نفر کمک‌های بشردوستانه دریافت کردند.
این مرکز روسی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که در طول ۲۴ ساعت گذشته حدود ۳٫۸ تن مواد غذایی در حلب توزیع شده و بیش از ۴ هزار و سیصد غیرنظامی کمک‌های بشردوستانه دریافت کرده‌اند.
مرکز مصالحه در ادامه بیانیه اعلام کرده که به اقدامات خود در زمینه بازگرداندن زندگی مسالمت امیز به مردم سوریه و حمایت‌های انسان دوستانه از مردم این کشور ادامه می‌دهد.
این بیانیه در ادامه افزود که در طول ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۳۰ نفر از غیرنظامیان از خدمات پزشکی مرکز مصالحه بهره‌مند شده‌اند.
علاوه بر این روسیه به عملیات پاکسازی خود در سوریه ادامه داده و در طول ۲۴ ساعت گذشته متخصصان روسی حدود ۵۸ واحد مسکونی و ۱۵ کیلومتر از جاده‌های سوریه را از وجود مین و مواد منفجره پاکسازی کرده‌اند.
بنا به اعلام سازمان ملل در پی جنگ داخلی سوریه که از سال ۲۰۱۱ آغاز شده حدود ۶ میلیون نفر در این کشور بی‌خانمان شده و ۱۳ میلیون نفر نیازمند کمک‌های انسان دوستانه هستند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.