تاریخ: ۱۶:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی جشنواره تلویزیونی مستند، «داستان یک پایان» مروری بر تاریخ فعالیت گروهک منافقین است و سیر شکل‌گیری سازمان مجاهدین خلق و فعالیت این گروهک تا سال ۶۷ در این مستند بررسی می‌شود. این مستند که در تهران و اصفهان تصویربرداری شده، در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی جشنواره تلویزیونی مستند، «داستان یک پایان» مروری بر تاریخ فعالیت گروهک منافقین است و سیر شکل‌گیری سازمان مجاهدین خلق و فعالیت این گروهک تا سال ۶۷ در این مستند بررسی می‌شود.

این مستند که در تهران و اصفهان تصویربرداری شده، در ۵۸ دقیقه فصل‌هایی از تاریخ معاصر ایران مانند تشکیل این گروهک سازمان مجاهدین خلق ایران در سال ۴۴، دستگیری گسترده اعضا در سال ۵۰، تغییر ایدئولوژی این سازمان و ترورهای درون گروهی سال ۵۴ مانند ترور مجید شریف واقفی، ریاست مسعود رجوی بر اعضای زندانی گروهک و … را روایت می‌کند.

«داستان یک پایان» ساعت ۱۹ از شبکه مستند پخش و ساعت‌های ۲۴ و ۱۰:۳۰ روز آینده بازپخش می‌شود.

«جشنواره تلویزیونی مستند» جشنواره‌ای است که به همت شبکه مستند برگزار شده و قرار است هر فصل از سال با هدف تعامل بیش‌تر با مخاطبان و شناسایی استعدادهای جوان در حوزه مستندسازی پخش شود.

این مطلبو از دست ندید!  شروع مهاجرت عشایر در اواخر مهر ماه

این جشنواره به صورت تلویزیونی برگزار می شود همه رویدادهایش از رقابت آثار گرفته تا اختتامیه در رسانه ملی انجام می‌شود؛ نخستین فصل این جشنواره از ۲۳ فروردین آغاز شده و مردم و کارشناسان برگزیدگانش را مشخص می‌کنند.

داوری بخش مردمی این جشنواره از طریق سایت festmostanad.ir، کانال اینستاگرام festmostanadbot@ و سامانه پیامکی جشنواره به شماره ۳۰۰۰۰۸۱ انجام می‌شود و بینندگان تا ۴۸ ساعت پس از پخش اثر مهلت دارند، به مستند رأی بدهند.

انتهای پیام

برچسب ها: