گروه: اخبار
تاریخ: ۱۰:۲۷ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری میزان،ساعت ۱۸:۴۵ دوشنبه شب با سیستم ۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی بی درنگ زنگ ایستگاه ۲را به صدا درآورد و آتش نشانان را به محل سانحه در خیابان انقلاب، دروازه شیمران، خیابان روشندلان اعزام کرد. وی افزود: در پی این سانحه ۵ تن از کارگران […]

رهایی 5کارگر رستوران از چنگال فوت خاموشبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری میزان،ساعت ۱۸:۴۵ دوشنبه شب با سیستم ۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی بی درنگ زنگ ایستگاه ۲را به صدا درآورد و آتش نشانان را به محل سانحه در خیابان انقلاب، دروازه شیمران، خیابان روشندلان اعزام کرد.

وی افزود: در پی این سانحه ۵ تن از کارگران این رستوران که بین ۲۵ تا ۵۰ ساله بودند براثر استنشاق گاز منواکسیدکربن از حالت عادی خارج شده بودند که حال چهارتن از آنها مساعد نبود.

این افسر آماده آتش نشانی درادامه تأکید کرد: آتش نشانان پس از ارزیابی محل بی درنگ در و پنجره های رستوران را گشودند و همه اشخاص را به هوای آزاد جابه جا کردند که به دلیل نامساعد بودن وضع جسمی چهار نفر از کارگران، بلافاصله آنها توسط امدادگران اورژانس به مرکز درمانی جابه جایی یافتند.