تاریخ: ۲۰:۲۷ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۷

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت:۱۴قطعه سهره طلایی توسط نیرو‌های یگان حفاظت در طبیعت شهرستان پلدختر رهاسازی شد. مهرداد فتحی بیرانوند افزود: تعداد ۱۴ قطعه سهره طلایی که توسط نیرو‌های یگان حفاظت محیط زیست شهرستان پلدختر از متخلفان زیست محیطی کشف و […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت:۱۴قطعه سهره طلایی توسط نیرو‌های یگان حفاظت در طبیعت شهرستان پلدختر رهاسازی شد.

مهرداد فتحی بیرانوند افزود: تعداد ۱۴ قطعه سهره طلایی که توسط نیرو‌های یگان حفاظت محیط زیست شهرستان پلدختر از متخلفان زیست محیطی کشف و ضبط شده بودند پس از تیمار و اطمینان از حصول سلامت و توان زیستن در طبیعت، رهاسازی شدند.

وی اظهار داشت: پرونده متخلفانی که اقدام به زنده گیری این پرندگان کرده بودند پس از بازجویی اولیه و تهیه صورت جلسه تخلف به مراجع قضائی تحویل داده شد و ادوات زنده گیری آن‌ها از قبیل تور، قفس و جعبه نگهداری سهره تا صدور رأی قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌ماند.

فتحی بیرانوند از همه دوست داران محیط زیست خواست هرگونه تخلف زیست محیطی را به سامانه ۱۵۴۰ اطلاع داده تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری آن اقدام شود.