تاریخ: ۱۷:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۶
رهاسازی آشغال های عفونی در طبیعت!! + فیلم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ زباله‌های عفونی و بیمارستانی من جمله زباله‌های می باشند که دارای آلودگی به میزان بالا می‌باشند و باید به صورت به صورت مجزا از سایر زباله‌ها معدوم و از انتشار آن در محیط زیست جلوگیری گردد. اما در کمال تأسف گاهی وقت […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ زباله‌های عفونی و بیمارستانی من جمله زباله‌های می باشند که دارای آلودگی به میزان بالا می‌باشند و باید به صورت به صورت مجزا از سایر زباله‌ها معدوم و از انتشار آن در محیط زیست جلوگیری گردد. اما در کمال تأسف گاهی وقت ها این مساله رعایت نمی‌شود و آشغال های بیمارستانی را در حاشیه جاده و طبیعت رها می‌کنند.

فیلمی از رهاسازی زباله‌های عفونی من جمله ظروف آزمایشگاهی، تزریقاتی و آمپول در حاشیه جاده روستای سرکره در شهرستان دشتستان استان بوشهر را رویت می‌کنید که برای طبیعت و اهالی این منطقه بسیار مضر و پرخطر هست.

مرجع: شهروندخبرنگار – دشتستان (روستای سرکره) 

زیادتر بخوانیدرهاسازی زباله‌های عفونی در خیابان! + فیلم 

 

برای تعلیم اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید

این مطلبو از دست ندید!  حسینی: متاسفیم که مجلس پس از سال‌ها بررسی به طرح استانی انتخابات رسیده / آقایان بروند و سندنویسی را از ۲۰۳۰ یاد بگیرند!