تاریخ: ۱۷:۱۹ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

برترین ها: پنتون سالانه با همایشی رنگ سال را انتخاب می نمود که به سرعت این رنگ مورد توجه شرکت ها و برندهای مطرح مدل و لباس قرار می گیرد. اما آیا می دانید که این شرکت برای سال ۲۰۱۹ چه رنگی را انتخاب کرده است؟ اما آیا می دانید که این شرکت برای سال […]

برترین ها: پنتون سالانه با همایشی رنگ سال را انتخاب می نمود که به سرعت این رنگ مورد توجه شرکت ها و برندهای مطرح مدل و لباس قرار می گیرد. اما آیا می دانید که این شرکت برای سال ۲۰۱۹ چه رنگی را انتخاب کرده است؟

رنگ سال 2019

اما آیا می دانید که این شرکت برای سال ۲۰۱۹ چه رنگی را انتخاب کرده است؟پنتون سال کنونی برای انتخاب رنگ سال به جهان زیر دریا تمرکز کرده و رنگ سال ۲۰۱۹ را رنگ صورتی مرجانی یا مرجانی زنده با کد رنگی ۱۶-۱۵۴۶ اعلام نموده است. این رنگ به شکلی منعکس کننده گرما و قدرت موجود در صخره های مرجانی دنیای زیر آب در دریاها و اقیانوس هاست. بعضی از این رنگ به عنوان رنگی خوش بینانه و شاد نیز یاد می کنند.

قطعا به زودی همه شرکت ‌های طراحی لباس، مد و فشن، دکوراسیون، تکنولوژی و… از این رنگ در طراحی‌ های جدید خود استفاده می نمایند. بی شک این رنگ برای رژ لب، زیورآلات، لباس و حتی مبلمان خانه رنگ خارق العاده ای می باشد.

رنگ سال 2019

رنگ سال 2019

رنگ سال 2019

رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

رنگ سال 2019

مروری بر رنگ سال های قبل

بنفش رنگ سال ۲۰۱۸ و ۹۷ بود

رنگ سال ۲۰۱۸ از سوی پنتون رنگ بنفش و به عبارت دقیق ۱۸-۳۸۳۸ Ultra Violet انتخاب گردیده است. رنگ بنفش از دید فرنگی‌ها، رنگی سلطنتی به حساب می‌آید. در زمانهای قدیم بنفش یک رنگ نایاب بود و منحصرا پادشاهان و اشخاص خاص می‌توانستند از این رنگ در منازل خود استفاده نمایند این رنگ علاوه بر اینکه حالت معنوی و آرامش را در اشخاص ایجاد می‌کند، یک رنگ شاد و بشاش است و به همین سبب اغلب زنان مسن و دخترهای جوان طرفدار این رنگ می باشند. این رنگ آرامش دهنده است و قادر است محیط شما را جذاب، هنری و خلاق کند.

رنگ سبز رنگ سال ۲۰۱۷ و ۹۶ بود

سال ۲۰۱۷ شرکت پنتون رنگ سال را رنگ سبزی که ته مایه زرد داشته پذیرفت. این رنگ تداعی کننده روز اول بهار و طبیعت زنده است. مدیر اجرایی موسسه پنتون در این ارتباط می گوید که رنگ سبز ترکیب شده با زرد ما را به یاد طبیعت می اندازد و احاطه شدن با حس خوب و تازگی به سبک زندگی طبیعت هیجان و احساس خوش سرزندگی را جابه جا می سازد. علاوه بر این در سال ۲۱۰۷ رنگ سال توسط شرکت بنجامین بنفش پادشاه پسند معرفی گردید.

پیش‌بینی‌ها در مورد رنگ سال ۲۰۱۹ چه بودند؟

اما پیشبینی‌هایی نیز در ارتباط با رنگ سال جدید شده بود و گفته می‌شد که رنگ سال جدید به احتمال زیاد یکی از رنگ‌های شاد باشد که در ادامه می‌توانید این پیش بینی‌ها در مورد رنگ ۱۳۹۸ یا همان ۲۰۱۹ را نیز رویت کنید. پیشبینی‌هایی که تقریبا هم درست از آب درآمدند و رنگ سال جدید یکی از رنگ‌های شاد و سرزنده گردید. در ادامه می‌توانید این پیش‌بینی‌ها را رویت کنید.

گروه پانتون برای طراحی خانه و دکوراسیون داخلی دو رنگ را پیش‌بینی کرده‌اند. زیادتر تولید‌کنندگان مبلمان و طراحان دکوراسیون داخلی نیز تولیدات و ایده‌های خود را بر مبنای پیش‌بینی‌های گروه پانتون بنا می‌کنند و تم‌ها و رنگ‌هایی را عرضه می‌دهند که مردم زیادتر به آنان روی می‌آورند؛ به همین سبب نیز اگر در پی خرید مبلمان و وسایل دکوری برای منزل خود هستید، چه خرید از بازارهای سطح شهر و چه خرید از فروشگاه اینترنتی مبل و دکوراسیون، می‌توانید با توجه به رنگ معرفی شده به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹ خریدهای خود را انجام دهید.

این مطلبو از دست ندید!  حسینی: متاسفیم که مجلس پس از سال‌ها بررسی به طرح استانی انتخابات رسیده / آقایان بروند و سندنویسی را از ۲۰۳۰ یاد بگیرند!

لوری پرسمن، نائب رییس گروه پانتون، پیش از این که رنگ سال جدید انتخاب شود، در مورد این رنگ می‌گوید:

ما الگوی استفاده از رنگ‌ها را در جوامع و در میان مردم دنبال می‌کنیم و با توجه به نظریه “تمرکز” پیش‌بینی می‌کنیم که در هر سال، و خصوصا سال ۲۰۱۹، مردم به چه رنگی تمایل بیشتری پیدا خواهند کرد. به علت تنوع بی‌شمار رنگ‌ها در عصر ما، ما باید پیش‌بینی کنیم که جامعه به چه رنگی سوق پیدا می‌کند تا بتوانیم صنعت مد‌ را با توجه به رنگ هر سال و به سوی آینده‌ای رنگارنگ و خلاقانه طراحی کنیم.

بر طبق گفته‌های گروه پانتون، نخستین پیش‌بینی این گروه در مورد دکوراسیون و رنگ سال ۹۸، از “ایده خوردن” الهام گرفته شده است.

گروه پانتون می‌گوید که:

رنگ‌های گرم در خانه آشتها آورند و ذهن اشخاص را به سمت خوردن سوق می‌دهند. رنگ‌هایی نظیر قرمز فلفلی، نارنجی آتشی و بنفش سیر. ایجاد اندیشه و توهم احتیاج به غذاهای متنوع و متمایز در ذهن جوامع، پیام اشتهاآور این رنگ‌ها را تشدید می‌کند.

رنگ‌های خوشمزه کاراملی و کرمی فضا را دلچسب و آشتها‌آور می‌کنند و در کنار این‌ها، رنگ سبز، اثر اشتها‌آور این رنگ‌ها را تعدیل می‌کند. ترکیب رنگ‌های کرمی، کاراملی و سبز، یک تجربه بصری بی‌نظیر بوجود می‌آورد و راه را برای خلاقیت‌های جدید برای ترکیب رنگ سال ۹۸ هموار می‌کند.

پس اگر قصد خرید مبل در سال ۹۸ برای منزل خود را دارید، خوب تر است این رنگ‌های شاد و محبوب سال جدید را نیز در بین رنگ‌های مد نظر خود قرار دهید.

پرسمن، نائب رییس گروه پانتون، می‌گوید:

رنگ‌های خنثی، راه را برای طراحی دکوراسیون‌های شکوهمند و پایدار هموار کرده است.

رنگ‌های خنثی، همان طور که از اسمشان پیداست، رنگ‌های بنیادی و مهمی می باشند. این رنگ‌ها با دوام می باشند و هیچ گاه شکوه خود را از دست نمی‌دهند.

در این گروه رنگ، می‌توان سفید را در کنار رنگ شتری ست کرد و در کنار آن‌ها، بدون رعایت نکته خاصی، رنگ‌هایی نظیر سیاه، قرمز زرشکی و طوسی را آورد؛ آنهم بدون اینکه تعادل دکوراسیون به هم بخورد.

زرد طلایی و نارنجی طلایی نیز از رنگ‌هایی می باشند که زیبایی جهانی دارند و در کنار رنگ‌های خنثی، نظیر سفید، سیاه و خاکستری، دکوراسیونی چشم‌نواز را ایجاد می‌کنند.

بنابرین، بر طبق پیشبینی‌های گروه پانتون، ترکیب این دو گروه رنگ، یعنی رنگ‌های اشتها آور، و رنگ‌های خنثی سفید و سیاه و خاکستری، آینده مد و دکوراسیون داخلی را در سال ۹۸ و سال ۲۰۱۹ رهبری خواهند کرد.

در ادامه تصویرهایی از رنگ مرجانی زنده را همراه با تصویرهایی از ترکیب دو گروه رنگ، یعنی رنگ‌های اشتها آور، و رنگ‌های خنثی سفید و سیاه و خاکستری را در چیدمان و دکوراسیون داخلی تقدیم حضورتان می‌کنیم.

مرجانی زنده، برگرفته از قدرت و زیبایی صخره‌های مرجانی

رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

ترکیب رنگ جگری، همراه با رنگ استیل

رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

رنگ کاراملی اشتهاآور است و طوسی تمایلی به سبز که این حس را تعدیل می‌کند

رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

استفاده از جزئیات کرم رنگ، فضا را صمیم‌تر می‌کند

رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

رنگ‌های اشتها آور در کنار رنگ سیاه، خنثی شده‌اند

رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

این ترکیب رنگ در مبلمان احساس صمیمیت را القا می‌کند

رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

رنگ‌های اشتها‌آور در کنار هم

رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

رنگ‌های اشتهاآور برای ظروف

رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

رنگ قرمز که بشدت اشتهاآور است، با رنگ سبز تعدیل شده است

رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

عکسی با ترکیب رنگ‌های بشدت اشتها‌آور

رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

رنگ‌های خنثی، در کنار یکدیگر زیبا می‌شوند

رنگ سال ۹۸ چه رنگی است؟

com، توکماگ