تاریخ: ۱۷:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
رفع موانع تجارت ایران و پاکستان، خواسته فعالان بازرگانی ایرانی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روز چهارشنبه ایرنا هیات ۱۵ نفره ایرانی به دعوت سفارت پاکستان در ایران و هیاتی از اتاق بازرگانی، صنعت ها و معادن زاهدان در نمایشگاه اکسپو ۲۰۱۷ پاکستان در شهر تجاری کراچی حاضر بودن یافتند.اکسپو ۲۰۱۷ پاکستان به عنوان بزرگترین نمایشگاه تجاری پاکستان قلمداد می شود که […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روز چهارشنبه ایرنا هیات ۱۵ نفره ایرانی به دعوت سفارت پاکستان در ایران و هیاتی از اتاق بازرگانی، صنعت ها و معادن زاهدان در نمایشگاه اکسپو ۲۰۱۷ پاکستان در شهر تجاری کراچی حاضر بودن یافتند.
اکسپو ۲۰۱۷ پاکستان به عنوان بزرگترین نمایشگاه تجاری پاکستان قلمداد می شود که در آن، توانمندی های این کشور در قسمت کالاهای صادراتی و خدمات به بقیه نشان داده می شود.

اعضای هیأت ایرانی شرکت کننده در این اکسپو به همراه محمد رفیع سرکنسول پاکستان در زاهدان و نظرمحمد رانجها رایزن بازرگانی پاکستان در تهران با احمد محمدی سرکنسول کشورمان در کراچی ملاقات و عنوان کرد و گو کردند.
ملاقات با ریاست و هیأت رئیسه اتاق بازرگانی کراچی به همراه مراد نعمتی رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران ایران در پاکستان (کراچی) و علاوه بر این ملاقات با معاون فدراسیون اتاق های بازرگانی پاکستان از دیگر برنامه های سفر اعضای هیات ایرانی به کراچی پاکستان بود.
در جلسه ها و دیدارهای اعضای هیات ایرانی با مدیران، در مورد برطرف مشکلات و موانع دوطرفه تجاری دو کشور تبادل نظر گردید.

این مطلبو از دست ندید!  جنجال در فضای مجازی با یک تبلیغ وسوسه‌انگیز/ بیزینسی ظاهرا پردرآمد که جان شهروندان را تهدید می‌کند!

آ
اعداد و اعداد مرتبط به سال ۱۳۹۵ بیانگر هست ظرفیت تجارت دوسویه بین ایران و پاکستان در این سال، به اکثر از یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون دلار افزایش یافت.
ارزش اقلام صادراتی ایران به پاکستان در سال ۱۳۹۵ اکثر از ۷۹۵ میلیون دلار و واردات از این کشور همسایه حدود ۳۶۵ میلیون دلار بود.

آساق**۶۱۲۵** سیدبهادر حسینی**۱۶۶۳**انتشار دهنده: خسرو حسینی