گروه: اخبار
تاریخ: ۱۸:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
رفع معضل بیکاری در کشور نیازمند بسیج ملی است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، اکبر رنجبرزاده بعدازظهر یکشنبه در یادواره شهدای فرهنگی شهرستان اسدآباد با بیان اینکه انتخابات یک امر ساده و گذرا نیست، اظهار داشت: انتخابات موضوعی بااهمیت و کلیدی است که باید آن را جدی گرفت زیرا رای یکایک ملت ایران می تواند به انسجام، […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، اکبر رنجبرزاده بعدازظهر یکشنبه در یادواره شهدای فرهنگی شهرستان اسدآباد با بیان اینکه انتخابات یک امر ساده و گذرا نیست، اظهار داشت: انتخابات موضوعی بااهمیت و کلیدی است که باید آن را جدی گرفت زیرا رای یکایک ملت ایران می تواند به انسجام، اتحاد و اقتدار روز افزون نظام جمهوری اسلامی کمک کند.

وی افزود: انتخابات پشتوانه رهبری بوده و ضریب حضور مردم در پای صندوق های رای استحکام بخش نظام جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور در انتخابات یک اصل است، تاکید کرد: ملت ایران در انتخاب رئیس جمهور ضمن توجه و پیگیری فرمایشات مقام معظم رهبری و توجه به برنامه مناظره ها به کسی رای دهند که در کسوت خدمتگزاری مردم دارای انگیزه، اعتقاد و باور بالا بوده و بیش از هر کسی تحت امر رهبری باشد.

وی عنوان کرد: با وجود ۷ میلیون بیکار در سطح کشور، باید یک بسیج ملی برای اشتغال و رفع معضل بیکاری کشور ایجاد شود.

رنجبرزاده تصریح کرد: نباید چشمان ما به خارج ازمرزها باشد که ما را نجات دهند بلکه برای رفع دغدغه و مشکلات باید همه در انتخابات مشارکت داشته و با انتخاب صحیح از ظرفیت های کشور به درستی بهره برداری کنیم.

وی بیان کرد: انتخابات بزرگترین سرمایه ایران اسلامی است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس افزود: اقتدار، آرامش و عزت امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدا است.

وی تاکید کرد: خون شهدا امروز کشور ایران را در مقابل هجمه های دشمنان بیمه کرده وآثار خون پاک این عزیزان تا ابد ماندگار خواهد بود.

رنجبرزاده عنوان کرد: مردم در راستای انتخابات شوراها به کسانی رای دهند که نارسایی های شهر را نارسایی خانه خود دانسته و پایبند خدمت به مردم باشند.

وی افزود: کار بلد بودن، سابقه و تجربه و دلسوز بودن از مواردی است که مردم در انتخابات شوراها باید به این ویژگی ها توجه داشته باشند.