گروه: زنان
تاریخ: ۲۱:۵۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
رفع مشکلات نساجی، حجم تولید و اشتغال را دو برابر می کند/ راه اندازی مجدد عظیم ماشین از سال آینده

از سرمایه گذار پشتیبانی می کنیم وی با اشاره به بازدید از پروژه رنگرزی دینافام پردیس اضافه کرد: سرمایه گذاری در این شرکت با ۲۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری اقدام به تولید کرده و صرفا در بحث سرمایه در گردش با مشکلاتی همراه هست که احتیاج هست از این سرمایه گذار پشتیبانی گردد تا با […]

سد

از سرمایه گذار پشتیبانی می کنیم

وی با اشاره به بازدید از پروژه رنگرزی دینافام پردیس اضافه کرد: سرمایه گذاری در این شرکت با ۲۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری اقدام به تولید کرده و صرفا در بحث سرمایه در گردش با مشکلاتی همراه هست که احتیاج هست از این سرمایه گذار پشتیبانی گردد تا با برطرف مشکلات این واحد راه اندازی گردد.

بازدید

برطرف کردن مشکلات نساجی حجم تولید و اشتغال را دو برابر می کند

 

 

استاندار لرستان با اشاره به تسهیلات این واحد تولیدی اضافه کرد: با بانک ملی سازگاری هایی صورت گرفته تا مشکل تسهیلات و سرمایه در گردش برطرف گردد و با برطرف این مشکلات حجم تولید و اشتغال به دو برابر افزایش می یابد.

 

پل رودکی یکی از پروژه های خاص استان است

وی به پل شهدای دانش آموز اشاره کرد و گفت: این پروژه در سطح شهر شروع شده ولی با مشکلاتی همراه بود که جریان کند شده که در استان بعنوان پروژه ای خاص دیده می گردد و سال کنونی ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ارزش برای ان در نظر گرفته شده و ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان ارزش از استان برای جریان کار تعلق داده شده که امید داریم ظرف سال آینده به بهره برداری برسد.

 

بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) به زودی بازنمایی می شود

 

سد شهید بروجردی در زمینه تهیه آب پیوسته بروجرد

وی بهره برداری سد شهید بروجردی را برای تهیه آب پیوسته ضروری دانست و اضافه کرد: سد شهید بروجردی از پروژه های تشریح شده برای تهیه آب شرب و صنعت هست و با دقت به این که بروجرد آب پیوسته ندارد و محتمل هست به سبب خشکسالی مشکلاتی رخ دهد ضروری هست این آب را از مسیر سدها تهیه کرد  که این پروژه مدتی متوقف بوده ولی سال کنونی از مسدودی بیرون خواهد گردید.

 

واگذاری زمین برای پروژه سیلیکون متان

بازدید

عظیم ماشین فروردین ۹۷ راه اندازی می شود

وی راه اندازی عظیم ماشین را فروردین سال ۹۷ گفت و اضافه کرد: کارخانه عظیم ماشین قرار هست ماشین فوتون را مونتاژ کند که خط تولید در حال انجام زیر سازی ضروری هست و تا اسفند ماه خط تکمیل و از سال آینده تولید ماشین در این واحد انجام می گردد.

 

حریم بیت آیت اله بروجرردی(ره) آزادسازی می شودبازدید

حریم بیت آیت اله بروجرردی(ره) آزادسازی می گردد وی با اششاره به منزل های تاریخی بروجرد گفت: بروجرد از یک بافت تاریخی ارزشمند بهره مند هست و تعداد منزل های تاریخی فراوانی در این شهر وجود دارد که نیازمند برنامه ریزی جدی هست و یکی از با اهمیت ترین منزل ها بیت آیت اله بروجردی(ره) هست که افتخار شیعه هست  آزادسازی  حریم بیت آیت اله بروجردی(ره) انجام خواهد گردید تا زمینه ضروری جذب گردشگر فراهم گردد.

 

تلاش برای تملک زمین فرودگاه

استاندار لرستان در انتهاء به فرودگاه بروجرد هم اشاره ای کرد و اضافه کرد: فرودگاه یکی از عناصر کلیدی منطقه  مخصوص اقتصادی هست و سال کنونی این پروژه ردیف ملی دارد و اعتبارات ان اندک هست و و احداث و سرمایه گذاری از طریق قسمت خصوصی هست ولی کوشش داریم تملک صورت پذیرد و کار سرمایه گذاری صورت پذیرد.