تاریخ: ۱۳:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
رفع عمده مشکلات زیرساختی درشهرهای زلزله زده/آب، برق و گاز زیادتر مناطق وصل شده است

۳ **وصل آخرین مناطق زلزله زده تا انتهاء امروز**وصل آخرین مناطق زلزله زده تا انتهاء امروزمدیرعامل شرکت پخش برق استان کرمانشاه با اظهار اینکه در شهرستان های زلزله زده مثل سرپل ذهاب، قصرشیرین، ثلاث باباجانی، دالاهو و … مشکل قطعی برق برطرف شده، اضافه کرد: تنها جزئیات محدودی مثل اعتراض در کنتور برق منازل باقی […]

۳

**وصل آخرین مناطق زلزله زده تا انتهاء امروز
**وصل آخرین مناطق زلزله زده تا انتهاء امروزمدیرعامل شرکت پخش برق استان کرمانشاه با اظهار اینکه در شهرستان های زلزله زده مثل سرپل ذهاب، قصرشیرین، ثلاث باباجانی، دالاهو و …
مشکل قطعی برق برطرف شده، اضافه کرد: تنها جزئیات محدودی مثل اعتراض در کنتور برق منازل باقی مانده که امروز برطرف می شود.

مدیرعامل شرکت پخش برق استان کرمانشاه با این وجود این اطمینان خاطر را به هم استانی های زلزله زده در این مناطق می دهیم که حداکثر تا امشب برق آن ها وصل خواهد گردید.

**مشکل آب همه مناطق زلزله زده به جز گیلانغرب برطرف شده است
مرادی مجد متذکری کرد: کارشناسان شرکت پخش برق استان در مناطق زلزله زده به سر می برند و ساکنین این مناطق توان دارند خدمات مورد احتیاج خود را دریافت کنند.
**مشکل آب همه مناطق زلزله زده به جز گیلانغرب برطرف شده استعلی حسین مرادی مسئول ارتباطات عمومی و تعلیم همه گیر شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه نیز در گفت و گو با ایرنا، از برطرف مشکل آب همه مناطق زلزله زده به جز شهرستان گیلانغرب اطلاع داد.

مرادی دنبال کرد: به دنبال واقع شدن زلزله مهیبی که در استان رخ داد، به جز شهرستان های سنقر، کنگاور و صحنه، زیرساخت مرتبط به آب دیگران محل ها استان مبتلا مشکل گردید که البته بیشترین آن نیز در سرپل ذهاب، قصرشیرین، گیلانغرب، هرسین، جدید آباد و دالاهو به چشم آمد.
مسئول ارتباطات عمومی و تعلیم همه گیر شرکت آب و فاضلاب شهری کرمانشاه اضافه کرد: از روز سابق آب شهرستان های سرپل ذهاب و قصرشیرین و ۱۵ دهاتی این مناطق وصل گردید و مسئله های ای از این بابت ندارند.
وی علاوه بر این از برطرف کدورت آب شهرستان هرسین نیز اطلاع داد و گفت: در چند روز موخر آب این شهرستان به علت کدورت از مدار بیرون شده بود ولی از شب سابق با برطرف مشکل، مردم موفق شدند از آب شرب سالم بکارگیری کنند.

این مطلبو از دست ندید!  تصویر پاییزی و دیدنی «نازنین بیاتی»

مسئول ارتباطات عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه در ادامه اضافه کرد: الان با ۴۷ دستگاه تانکر سیار مشغول آبرسانی به زلزله زدگان هستیم و تا روز سابق نیز اکثر از یک میلیون و ۵۰۰ هزار بطری آب بسته بندی شده میان اشخاص پخش شده هست.

**مشکل گاز شهرهای قصرشیرین، ثلاث باباجانی و جوانرود برطرف شده است
وی علاوه بر این در مورد ازگله نیز گفت: این منطقه زیرنظر شرکت آب و فاضلاب روستایی واقع هست ولی با این وجود حدود ۶ تانکر خود را در اختیار این شرکت قرار دادیم تا میان لطمه دیدگان آب پخش کند.
**مشکل گاز شهرهای قصرشیرین، ثلاث باباجانی و جوانرود برطرف شده استمدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه نیز از برطرف شدن مشکل گاز شهرهای قصرشیرین، ثلاث باباجانی و جوانرود اطلاع داد و گفت: کوشش برای برطرف مشکل گاز شهرستان سرپل ذهاب همان طور ادامه دارد.

۳ زلزله ۷٫
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی