گروه: اخبار
تاریخ: ۱۵:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
رعایت قانون بنیادی ضامن حل و فصل مسائل حقوق شهروندی در کشور است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا اسدالله درویش امیری روز چهارشنبه در ستاد صیانت از حقوق شهروندی استان اضافه کرد: بسیاری از چالش ها و ناهنجاری هایی که امروز در سطح جامعه رویت می گردد در دستاورد دقت نکردن به مباحث ارزشمندی همچون تهیه حقوق شهروندی و صیانت از حریم امنیت عمومی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا اسدالله درویش امیری روز چهارشنبه در ستاد صیانت از حقوق شهروندی استان اضافه کرد: بسیاری از چالش ها و ناهنجاری هایی که امروز در سطح جامعه رویت می گردد در دستاورد دقت نکردن به مباحث ارزشمندی همچون تهیه حقوق شهروندی و صیانت از حریم امنیت عمومی و ارتقا امنیت اجتماعی هست.

درویش امیری به دستور حضرت امام علی (ع) به صاحب اشتر اشاره کرد و اضافه کرد: اگر این دستور را به عنوان منشور بنیادی حقوق شهروندی و صیانت از حریم امنیت عمومی قرار دهیم، هم به دین و هم به قانون اقدام کرده ایم.
وی به لزوم انجام بحث و عنوان کرد و گو های چالشی حول مسائل اجتماعی اشاره کرد و اضافه کرد: در بحث های غیر چالشی مسائل و مشکلات و ایرادات مخفی می ماند و گم می شود؛ بنایراین ضروری هست با عنوان کرد و گوی چند طرفه زمینه طرح مباحث را فراهم کرد.

این مطلبو از دست ندید!  نتیجه های نمایندگان خوزستان در هفته شانزدهم لیگ برتر امیدهای فوتبال

استاندار زنجان در قسمت دیگری از اظهارات خود به سیاست حبس زدایی و صادر کردن احکام و مجازات جایگزین حبس اشاره کرد و عنوان کرد: حفظ مجرمان در زندان علاوه بر حجم محدود، خرج زا نیز هست لذا مجازات زندان ضروری هست آخرین مسیر حل و تنبیه باشد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، در نشست ستاد صیانت از حقوق شهروندی و حریم امنیت عمومی استان، دانشگاه علوم دکتری و خدمات بهداشتی و معالجهی، شرکت پخش نیروی برق و بیمه تندرستی استان به ترتیب به عنوان رده های اول تا سوم دستگاه های برتر در حوزه تهیه حقوق شهروندی ارائه گردیدند.
علاوه بر این جهاد کشاورزی، فرماندهی انتظامی و صدا و سیما مرکز زنجان نیز به عنوان دستگاه های برتر در حوزه صیانت از حریم امنیت عمومی( توسیع فرهنگ عفاف و حجاب) ارائه گردیدند.
۷۳۱۲/۶۰۸۵
خبرنگار: حسن اکبری** انتشار یافتن دهنده: رویا رفیعی