تاریخ: ۱۵:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
رصد آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در خراسان‌جنوبی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، «علیرضا رفیعی‌پور» امروز(یکشنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه) در جمع خبرنگاران از رصد و مراقبت از واحدهای طیور صنعتی و حیات‌وحش خبر داد و گفت: کنترل و نظارت‌ها با کاهش احتمال این بیماری در فصل بهار به پایان نرسیده و مراقبت‌های دامپزشکی همچنان در این حوزه ادامه دارد. وی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، «علیرضا رفیعی‌پور» امروز(یکشنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه) در جمع خبرنگاران از رصد و مراقبت از واحدهای طیور صنعتی و حیات‌وحش خبر داد و گفت: کنترل و نظارت‌ها با کاهش احتمال این بیماری در فصل بهار به پایان نرسیده و مراقبت‌های دامپزشکی همچنان در این حوزه ادامه دارد.

وی به تشریح فعالیت‌های بهداشتی قرنطینه‌ای دامپزشکی در پیشگیری از این بیماری پرداخت و یادآور شد طی سال گذشته بیش از ۹۲۰۰ دستگاه خودرو و ۸۱ هزار و ۸۵۲ مترمربع از مراکز پرورش ضدعفونی شده است.

مدیرکل دامپزشکی خراسان‌جنوبی بر ادامه کنترل و مراقبت‌ها در این زمینه تأکید کرد و افزود: طی سال گذشته بیش از ۵۰۰۰ مورد بازدید از واحدهای پرورشی و زیستگاه‌های حیات‌وحش انجام شده و در این راستا ۵۶۰۰ مورد نمونه‌برداری شده است.

انتهای پیام

برچسب ها: