تاریخ: ۱۵:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
رسوایی جنسی از هالیوود تا سینمای ایران

روزنامه همدلی: پوریا ذوالفقاری کارگردان و بازیگر تئاتر و علاوه بر این منتقد و روزنامه نگار هست. او عضو تحریریه ماهنامه سینمایی فیلم نیز هست. ارائه های «سحوری»، «غروب روزهای آخر پاییز» از آخرین ارائه های او بعنوان کارگردان تئاتر به تعداد می آیند. ذوالفقاری در روزنامه های اعتماد، سینما، قلم زده و بعنوان منتقد […]

روزنامه همدلی: پوریا ذوالفقاری کارگردان و بازیگر تئاتر و علاوه بر این منتقد و روزنامه نگار هست. او عضو تحریریه ماهنامه سینمایی فیلم نیز هست. ارائه های «سحوری»، «غروب روزهای آخر پاییز» از آخرین ارائه های او بعنوان کارگردان تئاتر به تعداد می آیند. ذوالفقاری در روزنامه های اعتماد، سینما، قلم زده و بعنوان منتقد در برنامه های رادیویی و تلویزیونی به سر می برد.
به شخصه هیچ مسئله ای با هیچ مدل افشاگری ندارم. اتفاقی که این روزها در هالیوود رخ داده، به نظر کسانی سخت گیرانه می ­آید. اتفاقاً گذر از کنار همین مورد ها هست که جامعه را در برابر لطمه های بزرگتر بی تفاوت می­ کند.

سینمای ایران جزیره ای جداافتاده از جامعه نیست. پس با این افشاگری در سینما موافقم. ولی یک نکته را با الگو گرفتن از اتفاق های هالیوود ضروری هست گوشزد کرد.
در هالیوود فرد لطمه دیده با ارائه خود و بدون هراس از قضاوت های پر وزن دست به افشاگری می زند، نام سمت مقابل را می آورد، وقت و محل اتفاق را می گوید و همچنان که گفته گردید، هویت خودش را هم فاش می کند.
گام نخست در این افشاگری و این سیر اصلاحی، نترسیدن از فاشی هویت خود هست. هراس از قضاوت های اجتماعی و اخلاقی و… آ

این مطلبو از دست ندید!  زیبایی طبیعت در کارادنیز + تصویر