گروه: آشپزی
تاریخ: ۱۴:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
رستوران های غزه، تنها آب و نمک به مشتریان می دهند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل "سپاس"،  پایگاه "مصر ۲۴" نوشت: رستوران های غزه اعلام کردند، از طریق دادن منو غذای مشکی به مشتریان که تنها در آن نام آب و نمک قید شده است، از اعتصاب غذای سرای فلسطینی دربند اسرائیل حمایت می کنند. اتحادیه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل "سپاس"،  پایگاه "مصر ۲۴" نوشت: رستوران های غزه اعلام کردند، از طریق دادن منو غذای مشکی به مشتریان که تنها در آن نام آب و نمک قید شده است، از اعتصاب غذای سرای فلسطینی دربند اسرائیل حمایت می کنند.

اتحادیه رستوران ها، هتل ها و خدمات گردشگری فلسطین اعلام کرد، روز سه شنبه از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعدالظهر بیش از ۵۰ رستوران فلسطینی در غزه، تنها "آب و نمک" به مشتریان خود خواهند داد.

این اتحادیه در تشریح این اقدام گفت: همه رستوران های غزه این اقدام را در حمایت از اسرایی انجام خواهند داد که در زندان های رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا زده اند.

رستوران های غزه از اهالی اسرا که خود نیز در چادرهایی دست به اعتصاب زده اند، خواستند تا به این رستوران ها آمده و آب و نمک تناول کنند.

این مطلبو از دست ندید!  از شیرینی های بادام تلخ چه می دانید؟ +طرز تهیه روغن بادام تلخ

لازم به ذکر است، آب و نمک تنها چیزهایی می باشند که اسرای فلسطینی در زمان اعتصاب غذا در زندان های رژیم صهیونیستی می خورند. بیش از ۱۶۰۰ اسیر فلسطینی برای احقاق حقوق پایمال شده خود توسط رژیم اشغالگر قدس، دست به اعتصاب غذا زده اند.

برچسب ها: , ,