گروه: بلیط
تاریخ: ۱۰:۵۸ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۷

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، میرحسن موسوی در نشست خبری گفت‌: برای ایام اربعین حسینی از ۲۸ مهر تا ۱۱ ابان‌ماه سال کنونی ۱۶۰ رام قطار مسافری فوق‌العاده حدس شده هست. ۱۳۴ ۱۳۴ رام از این قطارها،‌ قطار ترکیبی تهران-مهران هست که تا کرمانشاه با قطار و از […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، میرحسن موسوی در نشست خبری گفت‌: برای ایام اربعین حسینی از ۲۸ مهر تا ۱۱ ابان‌ماه سال کنونی ۱۶۰ رام قطار مسافری فوق‌العاده حدس شده هست. ۱۳۴ ۱۳۴ رام از این قطارها،‌ قطار ترکیبی تهران-مهران هست که تا کرمانشاه با قطار و از کرمانشاه تا مهران با اتوبوس جابجا می‌شوند.

وی با بیان این‌که ۲۶ رام قطار در مسیر تهران-خرمشهر حدس شده هست، اضافه کرد: همچنین یک قطار ریل باس از خرمشهر تا مرز شلمچه به طور شبانه روزی حدس شده که مسافران را رایگان در این مسیر جابجا می‌کند.

معاون مسافری راه‌آهن در جواب به تسنیم در خصوص قیمت بلیت‌ قطارهای اربعین، گفت: با توجه به این‌که قطارها ۴ تخته، ۶ تخته و صندلی هستند، نرخ‌ بلیت‌ها متمایز می باشد. در مسیر مهران تا نجف و کربلا تا مهران نیز نرخ بلیت به طور دلاری هست که ناشی از نرخ ارز در مسیر مهران تا نجف و کربلا تا مهران نیز نرخ بلیت به طور دلاری هست که ناشی از هست.

این مطلبو از دست ندید!  بهاروند: هیئت رئیسه فردا درباره سوپرجام تصمیم گیری می‌کند/ کار سختی برای شروع لیگ داریم/ برگزاری مسابقات کار جمعی است

وی با اشاره به این‌که پیش فروش قطارهای مسافری اول آبان ماه تا آخر آبان‌ماه از شنبه ۲۱ مهرماه ۹۷ شروع می‌شود،‌گفت: از ساعت ۱۰ صبح مردم می‌توانند بلیت را از طریق آژانس‌ها و اینترنت تهیه کنند.

معاون مسافری راه‌آهن با بیان این‌که طی ماه‌های آینده مسیرهای رشت و ارومیه به شبکه سراسری راه‌آهن به لحاظ انجام سفر ملحق می‌شوند، گفت: کمیسیونی از راه‌آهن برای تحویل این پروژه و تعیین سرعت کارهای لازم را انجام می‌دهد.