گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۲۹ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
راه اندازی واگن های مخصوص «سریر» رجا در مسیر تهران – شیراز

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، ارتباطات عمومی و امور بین الملل شرکت رجا با اعلام این خبر گفت: دو واگن جدید از نوع پلور سبز با اسم تجاری ۴ تخته «سریر» از ۱۱ دی ۹۷ در سامانه‌ی فروش بلیت قطار‌های رجا تشریح شده هست.واگن‌های «سریر» جزء لوکس‌ترین واگن‌های […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، ارتباطات عمومی و امور بین الملل شرکت رجا با اعلام این خبر گفت: دو واگن جدید از نوع پلور سبز با اسم تجاری ۴ تخته «سریر» از ۱۱ دی ۹۷ در سامانه‌ی فروش بلیت قطار‌های رجا تشریح شده هست.
واگن‌های «سریر» جزء لوکس‌ترین واگن‌های کشور هست که از نظر تسهیلات رفاهی و خدماتی در کلاس بالا به هم‌وطنان گرامی در مسیر تهران- شیراز خدمات رسانی می‌کند. 
 واگن‌های سریر، یکروز در میان در مسیر تهران- شیراز و برعکس رفت و آمد می‌کند و نرخ بلیت این واگن‌ها در حالت استاندارد، یک میلیون و ۲۸۸ هزار و ۵۰۰ ریال، هست که با توجه به شناور بودن نرخ بلیت قطارها، مبالغ مد نظر بسته به ایام و فصول سال امکان دارد تغییراتی (کاهش یا افزایش) داشته باشد.
.. من جمله خدمات عرضه شده در این واگن‌ها هست.
هموطنان برای تهیه و خریداری بلیت قطار‌های رجا می‌توانند به روش‌های مختلفی من جمله: اینترنتی، اپلیکیشنی، تلفنی از طریق سیستم ۱۵۳۹، نمایندگی‌های مجاز سراسر کشور، اقدام کنند.

این مطلبو از دست ندید!  تکذیب تهیه بلیت برای برانکو از سوی باشگاه