گروه: اخبار
تاریخ: ۰:۴۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
راه اندازی نخستین و قدیمی ترین پمپ بنزین یاسوج بعد از سال ها تعطیلی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، یکی از مشکلاتی که مردم شهر یاسوج در طول چند سال موخر نسبت به آن گلایه‌مند بودند تعطیلی پمپ بنزین قدیمی شهر یاسوج بود. مردم با راکد شدن فعالیت این پمپ بنزین به مشکل برخوردند و وادار بودند که از پمپ بنزین‌های ورودی‌ […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، یکی از مشکلاتی که مردم شهر یاسوج در طول چند سال موخر نسبت به آن گلایه‌مند بودند تعطیلی پمپ بنزین قدیمی شهر یاسوج بود.

مردم با راکد شدن فعالیت این پمپ بنزین به مشکل برخوردند و وادار بودند که از پمپ بنزین‌های ورودی‌ شهر یاسوج در اکبرآباد و تل‌خسرو و یا بنسنجان و بلهزار بنزین مورد احتیاج خود را تهیه کنند.

جرقه تهیه گزارش‌های پشت سر هم در مورد تعطیلی این پمپ بنزین هنگامی زده گردید که یکی از شهروندان یاسوجی طی تماسی با دفتر خبرگزاری فارس از عدم پی‌گیری رسانه‌ها برای راه‌اندازی دو مرتبه این پمپ بنزین انتقاد نمود.

این شهروند یاسوجی با انتقاد از اصحاب رسانه تعطیلی پمپ بنزین قدیمی در وسط شهر یاسوج را مشکل بزرگی برای مردم دانست.

اما این سخنان و زخم زبان‌ها مانعی برای پیگیری تعطیلی پمپ بنزین قدیمی شهر یاسوج نشد و امروز ثمره آن همه پیگیری را در دل شهر یاسوج با راه اندازی دو مرتبه این پمپ بنزین رویت می‌کنیم.