تاریخ: ۹:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
راهکار ارزان نرخ دانش بنیان برای ضمانت تندرستی چشم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  باشگاه خبرنگاران جوان توجه دارد، به ارائه فرآورده ها دانش‌بنیان بپردازد که از طریق این شرکت‌ها تولید شده هست. یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید دستگاه بینایی سنج هوشمند برای معاینه ساختمان چشم شده هست و با […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ 

باشگاه خبرنگاران جوان توجه دارد، به ارائه فرآورده ها دانش‌بنیان بپردازد که از طریق این شرکت‌ها تولید شده هست.

یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید دستگاه بینایی سنج هوشمند برای معاینه ساختمان چشم شده هست و با روش‌هایی نوین و هوشمند ساختمان شبکیه چشم را می‌سنجد.

مدیر این شرکت دانش بنیان در عنوان کرد و گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  مدیر این شرکت دانش بنیان در عنوان کرد و گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص بینایی سنج چشم عنوان کرد: نمونه‌های قدیمی سنجش بینایی بصورت کاغذی بود و بر روی آن تنها  واژه E نوشته شده بود و از مسیر آن میزان تندرستی شبکیه چشم مریض مشخص می‌شد.

وی با اشاره به پیشرفت دستگاه‌های بینایی سنج عنوان کرد: بعد از نمونه‌های کاغذی دستگاه‌های بینایی سنج مثال تازه آن بصورت تابلو‌های ال‌ای دی روانه بازار گردیدند و البته دوباره هم این دستگاه‌ها تمامی آزمون‌های سنجش بینایی را بصورت درست انجام نمی‌دادند بنابراین در اینجا نمونه‌های تازه آن تولید گردیدند.

معاینه کامل چشم همراه با دستگاه هوشمند

معاینه کامل چشم همراه با دستگاه هوشمند این مدیر دنبال کرد: شرکت ما اقدام به تولید دستگاه هوشمندی کرده هست که بصورت تماما نوین علاوه بر تست‌های دکتری قبلی که برای سنجش بیماری به کار می‌رفت تست‌های تازه تری من جمله کور رنگی را هم داراست و به معاینه چشم مریض می‌پردازد.