تاریخ: ۱۳:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
راهنمای سفر به ۳ شهر دیدنی ایران برای تعطیلات پاییز

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بازرگانی خبرگزاری دانشجو، همین که چند روز تعطیلی پشت‌سر هم در تقویم دیده می شود، خوب تر هست برای سفر برنامه‌ریزی کنید و خاطره‌ی سفرهایتان را تکمیل کنید. در این روزها توان دارید همراه خانواده به دیدنی‌ترین شهرهای ایران بروید واز زیبایی‌های و آرامش شهرهای توریستی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بازرگانی خبرگزاری دانشجو، همین که چند روز تعطیلی پشت‌سر هم در تقویم دیده می شود، خوب تر هست برای سفر برنامه‌ریزی کنید و خاطره‌ی سفرهایتان را تکمیل کنید. در این روزها توان دارید همراه خانواده به دیدنی‌ترین شهرهای ایران بروید واز زیبایی‌های و آرامش شهرهای توریستی کشورمان لذت ببرید.

سفر به شهری تاریخی و مذهبی با تور مشهد

انتخاب تور مشهد ، شما در این روزها، هم توان دارید همراه خادمان حرم مطهر امام رضا (ع) به دیدار امام هشتم بروید و در عزاداری ها و برنامه‌های مذهبی انتهاء ماه صفر شرکت کنید و در فضای روحانی و آرام‌بخش حرم درکنار دیگر زوار به رمز و احتیاج بپردازید.

حرم امام رضا، روزانه صبح پس از اذان صبح، برنامه‌ها و آیین‌های مذهبی خود را شروع می‌کند و زوار دسته به دسته در همه‌ی ساعت روز به کنار امام رضا (ع) می‌آیند. پس از زیارت در حرم، قطعا به موزه‌ی رضوی، کتابخانه و آرامگاه‌های نزدیک به حرم بروید و از تاریخ و گذشته های این نماد تاریخی و مذهبی دیدن کنید.

راهنمای سفر به ۳ شهر دیدنی ایران برای تعطیلات پاییز

در کنار تاریخ مذهبی و دیدنی، شما قطعا باید تاریخ ایران را هم مرور کنید. مقبره ی فردوسی از الزامات سفر به مشهد هست که هر مسافری قطعا به تماشای آن می نشیند و در بعضی برنامه‌های شاهنامه‌خوانی شرکت می‌کنند.

آرامگاه ابوالقاسم فردوسی توسی در فاصله ۲۰ کیلومتری شمال شهر مشهد هست، که علاوه بر جذابیت تاریخی، معماری شگفت‌انگیزی دارد و استفاده از نمادهای هخامنشی در آن دیدنی هست.

مشهد به غیر از دیدنی های تاریخی و مذهبی، جایگاه ها رفاهی و تفریحی جذابی هم دارد. یکی از مشهورترین آنان پارک آبی مشهد هست که قطعا برای آن یک روزی وقت بگذارید و حسابی از هیجان لبریز شوید.

نگاهی به وب سایت با اقتدار سیر بیاندازید و در خوب ترین هتل مشهد مقیم شوید و تعطیلات خوبی را در این شهر آرام ودیدنی دارا باشید.

 

سفر به جزیره نگین خلیج فارس با تور کیش

با تور کیش ، ، سفر آرام ساحلی را تجربه می کنید. جزیره‌ای زیبا و دیدنی در کنار خلیج فارس که نگین ایران هست برای سفری خانوادگی در تعطیلات مناسب ترین برنامه هست. قبل از شلوغی‌ها شما می توایند از هم اکنون خوب ترین اتاق‌های هتل های ساحلی را رزرو کنید و درهوای میانه رو و دل‌انگیز پاییزی در جزیره بمانید و تعطیلات خوبی دارا باشید.

راهنمای سفر به ۳ شهر دیدنی ایران برای تعطیلات پاییز

این جزیره ی زیبا و سبز خلیج فارس در دو دهه موخر به غیر از دیدنی‌های وجاذبه‌های گردشگری اش، به محافظت مراجع طبیعی و البته محیط زیست آن هم توجه شده هست و قسمتی ازدیدنی‌های آن در فضای طبیعی پیش‌بینی شده هست سواحل ماسه‌ای، اسکله‌های تفریحی، جاده کرانه، پیست دوچرخه سواری، نخلستان باغ بهشت، پارک دلفین، بوستان آهوان، باغ پرندگان و … هزاران مکان تماشایی و دیدنی کیش را باید نگاه کنید و از این سفر زیبا لذت ببرید.

این مطلبو از دست ندید!  بهار ۹۸| «ونایی» روستایی رویایی با چشمه سارها و دشت زیبا؛ لذت گردش در دل کوهساران پر آب+ تصاویر

شما خیلی آسان با انتخاب خوب ترین خطوط هوایی توان دارید یمهمان این جزیره شوید و از هتل آپارتمان‌ها تا اشرافی ترین هتل‌های ساحلی را انتخاب کنید و تجربه ای متمایز از سفر داخلی دارا باشید. اقامت درکیش انتخاب‌های وسیع ای دارد و شما طبق هدفتان از سفر و تعداد همراهان توان دارید در نرخ های متنوع مقیم جزیره شوید.

از دیگر ابزارها سفر به کیش، هزینه‌ی تردد در کل جزیره هست که می‌توایند با راهنمایی کارشناس‌های آژانس با اقتدار سیر، خودروی دلخواه خود را کرایه کنید و با هزینه‌ای کمتر از هر آن تاکسی گرفتن کل جزیره را بگردید و از زیبایی های آن لذت ببرید.

راهنمای سفر به ۳ شهر دیدنی ایران برای تعطیلات پاییز

ماندن در ساحل و رفتن به رستوران های ساحلی باید برنامه‌های همیشگی‌تان باشد و هربار غذای خوشمزه‌ای از خوردنی های دریایی را آزمون کنید.

  سفر به دره ستارگان با تور قشم

از جزیره‌های زیبای خلیج فارس، قشم هست که طبیعت بکر و تماشایی آن، زیادی ازگردشگران خارجی را هم به خود جذب کرده هست.

در این جزیره دیدنی‌های طبیعی آنقدر فراوان هست که امکان دارد دریک سفر چند روزه مجال تماشای همه‌ی این زیبایی‌ها را نداشته باشد. در فاصله ۹۰ کیلومتری شهر قشم، غار نمک قرار دارد، رگه های سفید نمک بر بدنه این کوه از دور منظره‌ای جالب و دیدنی می سازد .

  در قشم می‌توانید با قایق های محلی و راهنماهای خوش‌اخلاق محلی به میانه‌ی آب بروید و از کنار جنگل حرا یکی از زیباترین مناظر طبیعی ایران را از نزدیک نگاه کنید. ریشه‌های بیرون آمده از آب و همینطوری هم‌نشینی پرندگان در این جنگل زیبا بسیار دیدنی هست. اصلا سفر به این بخش از جزیره را فرامشو نکنید.

پس از گشت و گذارهای طبیعی اکنون مجال خرید هست به بازارهای قشم بروید. در اینجا هم توان دارید به میان مردم بروید و از بازارهای سنتی زیباترین صنعت های دستی جنوب را بخرید و هم از برندهای معروف که قیمتی ارزان‌تر از دیگر شهرها دارند از جایگاه ها خرید بزرگ خرید کنید.

پاییز و تعطیلات این فصل، خوب ترین زمان برای سفر با تور قشم هست، برای این سفر و تعطیلات پیش رو برنامه‌ریزی کنید.

 

 

مرجع : ویرلن