گروه: گردشگری
تاریخ: ۱۰:۱۶ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
راهنمای سفر به فیلیپین

راهنمای سفر به فیلیپین در صورتی که قصد سفر یا مهاجرت یه فیلیپین را دارید لازم است به عنوان  مقدمه اطلاعاتی در مورد این کشور داشته باشید که این پست می تواند بهترین راهنمای سفر به فیلیپین باشد . در این پست قصد داریم اطلاعاتی از قبیل موقعیت جغرافیایی، فرهنگ و مذهب مردمان فیلیپین، زبان […]

راهنمای سفر به فیلیپین

در صورتی که قصد سفر یا مهاجرت یه فیلیپین را دارید لازم است به عنوان  مقدمه اطلاعاتی در مورد این کشور داشته باشید که این پست می تواند بهترین راهنمای سفر به فیلیپین باشد . در این پست قصد داریم اطلاعاتی از قبیل موقعیت جغرافیایی، فرهنگ و مذهب مردمان فیلیپین، زبان رسمی و مناطق گردشگری و توریستی فیلیپین را در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار دهیم. امیدواریم مقاله راهنمای سفر به فیلیپین برای شما مفید واقع شود . با ما همراه باشید.

راهنمای سفر به فیلیپین

راهنمای سفر به فیلیپین

کشور فیلیپین که هیج مرز خاکی ندارد و تشکیل شده از جزیره های کوچک و بزرگ است و جمعیتی حدود به ۸۸ میلـیون شخـص میرسد که وسعت خاکی فیلیپین به حد یک پنجم کشور ایران است ,سه جزیره بزرگ و مشهـور فیلیپین لوزون ,ویسایاس و میدانائو هستنـد .جزیره ی لوزون در شمال فیلپین و جزیره ی جزایر ویسایاس در مرکزو جزایرمیندانائو در جنوب فیلپین قرار گرفته اند.

جدود ۱۰ درصد مردم فیلپین مسلمان و سایـر آنها به ادیان مسحیت از شاخه های مختلـف می باشند.در کشور فیلپین آزادی مذهب وجود دارد یه اینصورت که در پایتخت مساجد بزرگ و ضمناً تعصیلی رسمی مثل عید فطر و عید قربان وجود دارد .

راهنمای سفر به فیلیپین

راهنمای سفر به فیلیپین

 

پایتخت فیلپین مانیل هست که بالغ بر ۱۵ میلـیون جمعیت دارد ,یکـی از شهر با ارزش و توربستی فیلیپین که حدود ۸ میلـیون جمعیت دارد  سبو اسـت که دومین شهر پر جمعیت فیلیپین حساب می شود .

پول فیلیپن پزو است و هردلار معادل ۴۱ پزو هست , ولی نکته قابل ذکر این است برای سفر به فلیپین دلار همراه خود داشته باشید چون صرافی های این کشور شبانه روزی می باشد.

راهنمای سفر به فیلیپین

راهنمای سفر به فیلیپین

 

یکـی از مسائـل در آمد کشور فیلیپن صادرات موز و میوه های استوایی مثل نارگیل وانبه است که اقتصاد کشور را تامیین و به همراه قوت کار که با ارز آوری بسیاربالا توانسته اقصاد کشور را بر پا نماید .آب و هوای فیلیپن هم معتدل است به اینگونه که درجه هوا میـان ۲۰ درجه تا۳۸ درجه متغیر بوده و تا حالا هم به پایین صفر نرسیده می باشد.

زبان رسمی این کشور به غیر از لهجه مکانی این کشور مثل زبان های تگالوگ و سبوانو و ایلوکانو ,زبان انگلیسی است که به خاطر این هم باعث شده دانشجوهای بیشتری از همه دنیا به خود جذب نمایـند و دانشجوهای بیشتری هم از ایران برای تحصیل به فیلپین می روند.دانشگاه مشهـور این کشور  بو پی در مانیل می باشد.

فیلیپین کشوری هست که برای سفر به فیلیپین می بایست برنامه ریزی داشته باشید و خصوصا پیش از سفر به فیلپین از آب و هوا این کشور اطلاع داشته باشید,برای خرید در فیلیپین با وجود مراکز خرید بزرگ احتمالا چند روز هم طول بکشد تا بتوانید از مراکز خرید و بهره گیری از غذا های میل کردن ی و فست فود های این کشور بهره برد.در خلیج مانیل شما خواهید توانست از مراکز خرید خوب و ضمناً غذای های ایرانی مثل چلو کباب هم بهره گیری نمایید و لذت ببرید.

راهنمای سفر به فیلیپین

راهنمای سفر به فیلیپین

 

مناطق گردشگری فیلیپین

مکان های دیدنی فیلپین که زیـادتر مورد دقت گردشگران و توریست ها قرار گرفته  جزیره پالاوان و جزیره بوراکای و هاندرد ایلند و پورتو گالاریا.بوهول و سبو و داوائو و تـپه های شکلاتی است که اکثر توریست پـس از سفر به فیلیپن به این منطقه و جزیره های دیدنی بازدید مینمایـند .

برای سفر به فیلیپن و گرفتن بلیط هواپیما از تهران (رفت و برگشت) حدود هزینه ۱۲۰۰ دلار هزینه می گـردد ,حدود ده ساعت با پرواز شما به مقصد میرسید که زیاد است .هزینه ویزا هم که برای بیست روز تا یک ماه ۵۰ دلار هزینه دارد.

قیمت هتل های فیلپین هم بستگی به درجه و ستاره آن دارد که حداقل هتل مناسب شبی ۳۰ دلار است که ارزان تر هم پیدا می گـردد اما کیفیت آن زیـر می باشد.

راهنمای سفر به فیلیپین

راهنمای سفر به فیلیپین