تاریخ: ۱۸:۰۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
راستی آزمایی ایندیپندنت در مورد توییت های اسلام هراسانه ترامپ

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  ، به نقل از ایندیپندنت، دونالد ترامپ، ریاست جمهور ایالات متحده، در صفحه کاربری خود در توییتر، چند ویدئوی اسلام‌هراسانه بازنشر کرده هست. هر کدام از این ویدئو‌ها توضیحاتی داشتند که اسلام را در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  ، به نقل از ایندیپندنت، دونالد ترامپ، ریاست جمهور ایالات متحده، در صفحه کاربری خود در توییتر، چند ویدئوی اسلام‌هراسانه بازنشر کرده هست.

هر کدام از این ویدئو‌ها توضیحاتی داشتند که اسلام را در انجام این اتفاقات مسئول می‌دانستند.

با این‌حال، در بعضی از این ویدئو‌ها مسلمین و یا حتی مهاجران دیده نمی‌شوند. با این‌حال، یکی از این ویدئو‌ها در وقت خشونت‌های وسیع ضبط شده هست و پس از ان، مورد انتقاد‌های گردیدید قرار گرفته هست. ویدئوی دیگر یک تروریست را نشان می‌دهد و آخرین ویدئو از واقعهی دیگری خارج کشیده شده هست و آن‌چه را که به نظر می‌رسد، نشان نمی‌دهد.

ویدئوی مهاجری که به پسر عصا به دست هجوم می‌کند

اولین ویدئو با توضیحات «مهاجر مسلمان، پسر هلندی عصا به دست را کتک می‌زند» منتشر گردید.

بعد از این درگیری، یک مرد دستگیر گردید و پلیس از وب‌سایت «گامپرت» — وب‌سایتی که این ویدئو را برای بار نخست منتشر کرده بود — درخواست کرد این ویدئو را حذف کند.

با این‌حال، یک وب‌سایت نزدیک به این خبرگزاری مطلبی منتشر کرده هست و در آن انتشار یافتن این ویدئو از جانب ریاست جمهور ایالات متحده را مورد تمسخر قرار داده هست. در این مطلب آمده هست مردی که در این ویدئو دیده می‌شود نه صرفا مسلمان، لکن مهاجر نیز نبوده هست.

ویدئوی کشته شدن یک پسر

غافلگیرکننده‌ترین ویدئو‌هایی که از جانب ریاست جمهور ایالات متحده بازنشر گردید، پسری را نشان می‌دهد که مورد هجوم قرار گرفته هست و از بلندی به زمین پرتاب می‌‍شود و به نظر می‌رسد که جان خود را از دست می‌دهد. »

ویدئویی که شکستن مجسمه مریم مقدس را نشان می‌دهد

آ آخرین ویدئویی که ترامپ در صفحه کاربری توییتر خود منتشر نمود، مردی را نشان می‌دهد که مجسمه مریم مقدس را به دست گرفته هست و آن را بر زمین می‌اندازد. »

گفته می‌شود این ویدئو در سال ۲۰۱۳ تامین و منتشر شده هست.