تاریخ: ۲۱:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
رئیس مجلس شورای اسلامی:

جمعیت هلال احمر یک سرمایه اجتماعی بزرگ است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ایسنا منطقه شهر قم، علی لاریجانی عصر امروز در همایش شکرانه خدمت در تجلیل از امدادرسانی های جمعیت هلال احمر شهر قم در اربعین حسینی و زلزله زدگان غرب کشور در سالن اجتماعات شهرداری بیان کرد: جمعیت هلال احمر و حضور جوانان در آن یک سرمایه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ایسنا منطقه شهر قم، علی لاریجانی عصر امروز در همایش شکرانه خدمت در تجلیل از امدادرسانی های جمعیت هلال احمر شهر قم در اربعین حسینی و زلزله زدگان غرب کشور در سالن اجتماعات شهرداری بیان کرد: جمعیت هلال احمر و حضور جوانان در آن یک سرمایه اجتماعی بزرگ هست.

ریاست مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: خدمات جمعیت هلال احمر برای مردم ملموس هست و به هیچ عنوان کاهش اعتماد مردم به جمعیت هلال احمر در خدمت رسانی به اتفاقات صحت ندارد.

وی بیان داشت: مردم با اختیار خود به عضویت جمعیت هلال احمر در آمده اند  و در شرایط سخت به مساعدت هموطنان و حتی سایر آدم ها در بیرون از کشور می شتابند.

وی بیان کرد: از مراجع پولی تازه نیز بخشی به طرح کاداستر مرتبط به قوه قضائیه تعلق یافت و بخشی نیز به جمعیت هلال احمر تخصیص پیدا کرد.

این مطلبو از دست ندید!  توزیع ۱۰ هزار کیسه زباله در شهرستان مهاباد

وی با اشاره به امدادهای جمعیت هلال احمر به زلزله زدگان نیز بیان کرد: مردم در حدود ۴۰ میلیارد تومان مساعدت نقدی به این جمعیت هدیه دادن کرده اند ضروری هست این اعتماد ملی به جمعیت مورد دقت قرار گیرد.

وی افزود: همه ضروری هست به جمعیت هلال احمر احترام بگذاریم و به این کوشش ها ارج نهیم و پشتیبانی های خود را پیشرفت بخشیم.

وی اهتمام کرد:همچنین جمعیت هلال احمر در راهپیمایی عظیم اربعین خدمات ارزنده ای به زوار عرضه کرد که این کارکرد موثر واقعا با اعتبار هست.

انتهای پیام