تاریخ: ۱۴:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۲
دیر پرداخت کردن سرانه مدرسه ها چیز تازهی نیست/ معلمان حق التدریس در امتحان ارگان سنجش شرکت می کنند

میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون تعلیم و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تعلیم و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص دیرکرد در پرداخت سرانه مدرسه ها اظهار داشت: مسئله دیر پرداخت کردن سرانه همواره در تعلیم و پرورش وجود داشته هست و چیز تازهی نیست! میرزاده با اظهار اینکه تدوین جزئیات طرح تشخیص تکلیف معلمان […]

میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون تعلیم و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تعلیم و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص دیرکرد در پرداخت سرانه مدرسه ها اظهار داشت: مسئله دیر پرداخت کردن سرانه همواره در تعلیم و پرورش وجود داشته هست و چیز تازهی نیست!

میرزاده با اظهار اینکه تدوین جزئیات طرح تشخیص تکلیف معلمان حق‌التدریسی در کمیسیون تمتم هست، گفت: بر این اساس قطعی گردید که معلمان حق التدریس مشمول مصوبه شهریورماه سال ۹۵ در امتحانی که ارگان سنجش برگزار می‌کند و حد نصاب نمره قبولی را تعلیم و پرورش تشخیص می‌کند، شرکت کنند و در صورت قبولی جذب تعلیم و پرورش گردند.

سخنگوی کمیسیون تعلیم مجلس افزود: حجم پذیرش در هریک از شهرستان‌ها و نیازمندی رشته‌‌ها از سوی ارگان اداری استخدامی کشور تشخیص می‌شود و آیین‌نامه اعمالی این قانون هم ضروری هست در هیأت دولت ضروری هست به تصویب برسد.